> Novinky | Diskuzní fórum | Kalendář | Kniha | Galerie | Odkazy | Pneu | Bazar | Kontakt <

RACESTORE.eu

TESPO

PROTLUM

AVON

Sosnová

AKCESPORT


Anketa:

Kalendář:

Náhodné foto:

Nordring 1.5.2005 - 1. eást

 


22.07.2011 14:48:03

ZSE Sedlčany - program a startovka

Mistrovství FIA Zóny Střední Evropa 2011 , Mezinárodního Mistrovství České Republiky, Mistrovství České Republiky, Mistrovství Rakouska, Mistrovství Maďarska, Česká Trofej Junior, Mascom cup 2011

PROGRAM 

Pátek 29. 7.
12.00 hod Otevření parkoviště závodních strojů
17.00 – 22.00 Administrativní přejímka v hale u cílové věže
19.00 – 22.00 Technická přejímka v hale u cílové věže
 
Sobota 30. 7.
06.30  - 07.45 Administrativní přejímka v hale u cílové věže (pouze se souhlasem ředitele)
06.45  - 08.00 Technická přejímka v hale u cílové věže (pouze se souhlasem ředitele)
08.15 1. zasedání Sportovních komisařů
08.30 Rozprava
09.00 – 10.00 Volný trénink
10.00 – 11.30 Měřený trénink

2. zasedání Sportovních komisařů (5 min po skončení oficiálního tréninku)
12.00 Začátek  první  série  rozjížděk
13.30 Začátek  druhé série rozjížděk 
15.00 Začátek  třetí   série rozjížděk

 3. zasedání Sportovních komisařů (10 min po skončení 3.série)
17.00 Finále
4. zasedání Sportovních komisařů (10 min po skončení finále)
18.00 Slavnostní předání cen


Rallyecrossové kvalifikační jízdy se jedou na 5 kol (1x s jokerlapem)
Finále se jede na 6 kol  (1x s jokerlapem)
Mascom Cup nejede jokerlap

SUPER CARS

1

HÖLLER Alois

A

FORD FOCUS T16

2

VÝBORNÝ Otakar

CZ

MITSUBISHI LANCER EVO IX

4

HARSÁNYI Zoltán

H

MITSUBISHI EVO V

5

ing. ZEMAN Marek

CZ

FORD FIESTA 4x4

6

KINTER Vratislav

CZ

PEUGEOT 306

7

MRKÁČEK Aleš

CZ

MITSUBISHI LANCER EVO IX

11

RÉVÉZ Tamas

H

ŠKODA FABIA T 16

15

ČÍŽEK Luboš

CZ

AUDI COUPE

33

BRUNÁT Stanislav

CZ

SEAT LEON TDI

34

VASS Zoltán

H

MITSUBISHI LANCER EVO

46

WEISS Jürgen

A

FORD FOCUS T16

56

VNOUCSEK László

H

NISSAN SUNNY

62

KOTÁN Peter

H

FORD FOCUS T16

74

EKKER Tristan

A

VW POLO

SUPER 1600

101

BÍLEK Petr

CZ

ŠKODA FABIA VRS

103

UJHÁZI Béla

H

OPEL ASTRA G

104

KALNÝ Jaroslav

CZ

PEUGEOT 207

105

VEVERKA Václav Jr.

CZ

PEUGEOT 206 MAXI

106

KALNÁ Michaela

CZ

PEUGEOT 206

107

MAJERSZKY Gábor

H

SUZUKI SWIFT

108

PETRILLA Krisztián

H

FORD FIESTA ST

109

SKÁLA Jan

CZ

PEUGEOT 207 S1600

119

ORSZÁG Zsolt

H

SUZUKI IGNIS S1600

TOURING CARS

211

STROBL Josef

A

MAZDA RX8

212

HAIDEN Leopold

A

MAZDA RX8

218

FODOR György

H

PEUGEOT 206

SUPER NATIONALS

401

ČASTORAL Roman

CZ

OPEL ASTRA OPC

402

HURT Tomáš

CZ

CITROEN C2

403

FÖRSTER Sven

A

VW GOLF II GTI

404

VÁCLAVÍK Karel

CZ

VW GOLF III

408

KAZIL JIŘÍ

CZ

VW GOLF III

409

BITTMAN Jakub

CZ

PEUGEOT 206

411

STAROBRAT Witold

PL

BMW E 36

418

FISCHER Tanja

A

RENAULT MEGANE

419

LEY Ronald

A

ŠKODA FELICIA

421

SCHADENHOFER Karl

A

VW GOLF

422

UJHÁZI Adam

H

OPEL CORSA B

424

WERFRING Markus

A

VW GOLF I

425

SAMEC Jaroslav

CZ

PEUGEOT 206

426

STAROBRAT Piotr

PL

BMW E 36

429

FREUDENTHALER Klaus

A

SEAT IBIZA Kit car

430

LORENZ Martin

CZ

ŠKODA FELICIA

431

MATĚJKA Jiří

CZ

ŠKODA FELICIA

450

WOLDRICH Gerarald

A

MERCEDES W202

455

GATTRINGER Martin

A

PEUGEOT 306

499

LEONHARDBERGER Mario

A

NISSAN SUNNY GTI

KART CROSS

8

ŠIMÁNEK Martin

CZ

RSK HONDA RR

3

ŠLECHTA Ondřej

CZ

RSK HONDA RR

6

HONZÍK Marek

CZ

RSK HONDA HORNET

10

KUNEŠ Jan

CZ

RSK HONDA RR

14

ZWIEFELHOFER Roman

CZ

RSK HONDA RR

5

ANDRÝS Michal

CZ

RSK HONDA RR

25

MRVKA Jakub

CZ

RSK HONDA RR

27

KOUTNÝ Pavel

CZ

RSK - YAMAHA

28

REICH Bořek

CZ

RSK HONDA RR

29

VÍTEK Robert

CZ

RSK HONDA HORNET

33

REZEK Jiří

CZ

RSK - YAMAHA

34

HAMERLE Marek

CZ

RSK HONDA RR

35

DUCHÁČEK Sláva

CZ

RSK HONDA RR

41

KALVODA Roman

CZ

RSK HONDA RR


Oficiální vývěsková tabule bude umístěna v parkovišti závodních strojů.
 
Sedlčanská kotlina:
Délka: 950 m
Délka s jokerlapem 1020 m
Šířka startu: 18 m
Maximální šířka: 18 m
Minimální šířka: 10 m
Složení: 50% šotolina a 50% asfalt

Hlavní sportovní komisař Tejchman Milan  CZE
Sportovní komisař Staudinger Karl  AUT   
TBA
Ředitel závodu Masarik Jaroslav
Sekretář sportovních komisařů Dvořák Miroslav
Zástupce ředitele závodu Kříž Daniel
Tajemník závodu  Dvořák Miroslav
Hlavní technický komisař Klimeš Stanislav
Hlavní časoměřič Pleticha Miroslav
Činovník pro bezpečnost Slaba Luboš
Vedoucí trati Brejla Petr
Hlavní lékař Mudr.Getlík 
Styk s jezdci     Kadlec Jiří
Tisk Červenka Ladislav
Rozhodčí  - Startovní čára Slaba Luboš ml.
- Joker lap Karda Michal
- Předčasný start Jirout Jiří ml.
- Cíl  Kříž Daniel
Michal Oberstein, 22.07.2011 14:48:03, četlo 10451 čtenářů.

[ Zpátky ]

Vaše názory
Jméno
E-mail
WWW
Vzkaz
Smajlík
Kód
opište text z obrázku