> Novinky | Diskuzní fórum | Kalendář | Kniha | Galerie | Odkazy | Pneu | Bazar | Kontakt <

RACESTORE.eu

TESPO

PROTLUM

AVON

Sosnová

AKCESPORT


Anketa:

Kalendář:

Náhodné foto:

MMČR a ZSE Slomczyn 14.-15.6.2008

 


15.09.2007 21:59:00

výsledky - ME Slomczyn -aktualizováno

Divize 1
Divize 1A
Divize 2
Měřený trénink
1. Lars Larsson (S) 1. Jussi Pinomaki (FIN) 1. Tomáš Kotek (CZ)
2. Per Eklund (S) 2. Zdeněk Čermák (CZ) 2. Roman Častoral (CZ)
3. Kenneth Hansen (S) 3. Olivier Bossard (F) 3. Adam Kozak (PL)
4. Michael Jernberg (S) 4. Jaroslav Kalný (CZ) 4. Frank Valle (N)
5. Ludvig Hundsbedt (N) 5. Michaël De Keersmaecker (B) 5. Lukasz Tyskiewicz (PL)
6. Jos Kuypers (NL) 6. Jimmy Farsbo (B) 6. Martynas Padgurskis (LT)
7. Sverre Isachsen (N) 7. Ronny Larsson (S) 7. Gábor Bánkuti Jr. (H)
8. Guttorm Lindefjell (N) 8. Piotr Tyszkiewicz (PL) 8.Michał Żugajewicz (PL)
9. Andreas Eriksson (S) 9. Václav Veverka (CZ) 9. Josef Iro (CZ)
10. Rolf Volland (D) 10. Even Hvaal (N) 10. Jiří Galuška (CZ)
1. rozjížďka
1. Lars Larsson (S) 1. Jussi Pinomaki (FIN) 1. Tomáš Kotek (CZ)
2. Ludvig Hunsbedt (N) 2. Jaroslav Kalný (CZ) 2. Roman Častoral (CZ)
3. Per Eklund (S) 3. Even Hvaal (N) 3. Martynas Padgurskis (LT)
4. Kenneth Hansen (S) 4. Ronny Larsson (S) 4. Frank Valle (N)
5. Koen Pauwels (B)  5. Zdeněk Čermák (CZ) 5. Adam Kozak (PL)
6. Morten Bermingrud (N) 6. Piotr Tyszkiewicz (PL) 6. Łukasz Tyszkiewicz (PL)
7. Guttorm Lindefjell (N) 7. Olivier Bossard (F) 7. Michał Żugajewicz (PL)
8. Andreas Eriksson (S) 8. Michaël De Keersmaecker (B) 8. Gábor Bánkuti jun. (H)
9. Sverre Isachsen (N) 9. Jānis Aleksejevs (LV) 9. Josef Iro (CZ)
10. Olivier Anne (F) 10. Václav Veverka (CZ) 10. Jiří Galuška (CZ)
2. rozjížďka
1. Lars Larsson (S) 1. Jussi Pinomaki (FIN) 1. Tomáš Kotek (CZ)
2. Andreas Eriksson (S) 2. Jaroslav Kalný (CZ) 2. Adam Kozak (PL)
3. Per Eklund (S) 3. Michaël De Keersmaecker (B) 3. Roman Častoral (CZ)
4. Morten Bermingrud (N) 4. Olivier Bossard (F) 4. Martynas Padgurskis (LT)
5. Michael Jernberg (S)  5. Zdeněk Čermák (CZ) 5. Frank Valle (N)
6. Kenneth Hansen (S) 6. Piotr Tyszkiewicz (PL) 6. Gábor Bánkuti jun. (H)
7. Rolf Volland (D) 7. Even Hvaal (N) 7. Michał Żugajewicz (PL)
8. Sverre Isachsen (N) 8. Ronny Larsson (S) 8. Josef Iro (CZ)
9. Guttorm Lindefjell (N) 9. Michaela Kalná (CZ) 9. Jiří Galuška (CZ)
10. Jos Kuypers (NL) 10. Michal Guranowski (PL) 10. Jarmo Hallman (FIN)
3. rozjížďka
1. Lars Larsson (S) 1. Jaroslav Kalný (CZ) 1. Adam Kozak (PL)
2. Andreas Eriksson (S) 2. Zdeněk Čermák (CZ) 2. Roman Častoral (CZ)
3. Ludvig Hunsbedt (N) 3. Olivier Bossard (F) 3. Frank Valle (N)
4. Kenneth Hansen (S) 4. Even Hvaal (N) 4. Łukasz Tyszkiewicz (PL)
5. Guttorm Lindefjell (N) 5. Ronny Larsson (S) 5. Gábor Bánkuti jun. (H)
6. Per Eklund (S) 6. Kalle Pinomaki (FIN) 6. Jarmo Hallman (FIN)
7. Michael Jernberg (S)  7. Michaël De Keersmaecker (B) 7. Martynas Padgurskis (LT)
8. Jos Kuypers (NL) 8. Janis Aleksejevs (LT) 8. Jiří Galuška (CZ)
9. Rolf Volland (D)

9. Václav Veverka (CZ)

9. Attila Kekesi (H)
10. Morten Bermingrud (N) 10. Christian Petrakovits (AT) 10. Josef Iro (CZ)
A finále
1. Lars Larsson (S) 1. Even Hvaal (N) 1. Tomáš Kotek (CZ)
2. Kenneth Hansen (S) 2. Jussi Pinomaki (FIN) 2. Adam Kozak (PL) 
3. Andreas Eriksson (S) 3. Zdeněk Čermák (CZ) 3. Frank Valle (N)
4. Per Eklund (S) 4. Jaroslav Kalný (CZ) 4. Roman Častoral (CZ)
5. Ludvig Hunsbedt (N) 5. Michaël De Keersmaecker (B) 5. Martynas Padgurskis (LT)
6. Rolf Volland (D) 6. Olivier Bossard (F) 6. Gábor Bánkuti jun. (H)


zdroj: oficiální stránky závodu zde

Jarda Krčma ml., 15.09.2007 21:59:00, četlo 10355 čtenářů.

[ Zpátky ]

Vaše názory
Jméno
E-mail
WWW
Vzkaz
Smajlík
Kód
opište text z obrázku