> Novinky | Diskuzní fórum | Kalendář | Kniha | Galerie | Odkazy | Pneu | Bazar | Kontakt <

RACESTORE.eu

TESPO

PROTLUM

AVON

Sosnová

AKCESPORT


Anketa:

Kalendář:

Náhodné foto:

ZSE Sedlčany D1 a D1A - srpen 2009

 


14.09.2004 22:42:35

Tomáš Racek odpovídá na Vaše dotazy

1) Jaké závodní auto je tvým snem?
Mým snem by bylo jezdit se čtyřkolkou v divizi 1, ale to je v z finančních důvodů v říši snů!

2) Neláká tě rally?
Rally mě láká, ale nejsem si jist zda by jsem na to měl…
3) Ahoj Tome, videl jsem te v Sedlcanech. Byl jsi dost vysmaty. To jsi takovy porad, nebo jenom kdyz nezavodis? Co bude s Cliem dal? Nechas si ho? Nebo pujdes do jine kary? Jak planujes dalsi rok MCR/ME? Co by nasemu rally(e)crossu pomohlo nejvic? Kdo podle tebe jezdi ve vasi divizi nejvic jako prase (MCR/ME) a komu by jsi ji nejradeji lisknul? Laka te i jina automobilova disciplina? Diky za odpovedi a hodne uspechu v dalsich strkanicich.

Čau Klapka! :-) Tak vysmátej jsem asi pořád, když mě zrovna někdo n…..e.  :-) Clio zatím předpokládám že si nechám. Ještě nemělo šanci ukázat co v něm je. Celou sezonu jsem byl donucen,  ne moji vinnou, ject úplně sériový motor zapůjčený od Václava Stejskala co jezdí soutěže. Takže bych Renaulta chtěl nechat, aby se ukázalo na co má! (pokud mu to teda  nebudu kazit já!  :-))) Příští sezónu plánuju hlavně MČR, ME jen pokud budu v reprezentaci. No a co by nejvíc prospělo ralllycrossu? Tak podle mě by nejvíce prospělo, kdyby noviny a tv přestali masově informovat o tom, že se Pavlík Nedvědů špatně vyspinkal a že si Rosa poranil pacičku a nemůže rok hrát… Kdyby vzali kameru a udělali reportáže klukům, který jsou schopný prodat barák jen aby mohli jezdit závody, tak bych se před nima sklonil až na zem! Na to prase radši nebudu odpovídat! Nerad bych někomu shodil EGO!  :-) Co se týče disciplíny, tak bych si chtěl někdy zkusit jet rally.

4) Nepřemýšlel jsi někdy i o jiné divizi?
O jiné divizi přemýšlím každý den před spaním :-)))
5) Proč se na republiku chodíš už jenom dívat ? Na tvojí jízdu vždy bývalo pěkné pokoukání.
Letos jsem stavěl nové auto a finančně jsem malinko vysosanej! Nebyl jsem schopen sehnat dost peněz. Takže je to jen v penězich  :-) Ale děkuji za pochvalu!
6) Kdo je tvuj jezdecky vzor?
No a můj jezdecky vzor? Tak asi zvíře Gutorm Lindefjell! :-) Na toho je radost se dívat!
7) Jaká trať ti nejvíc sedí? Proč nejedeš doma?

Tratě mám samozřejmě více či méně oblíbené. Pokud by to měla být Česká, tak asi Sedlčany. A evropská asi Francouzská Essay. Proč nejedu v čechách? Viz výše!, 14.09.2004 22:42:35, četlo 10272 čtenářů.

[ Zpátky ]

Vaše názory
Jméno
E-mail
WWW
Vzkaz
Smajlík
Kód
opište text z obrázku
   
   
Renda Vojtechova 2004-09-27 21:15:50
Ahoj Tome!!! Jsi ten nejvtipnejsi zavodnik,kteryho jsem za tech par zavodu poznala (Doufam ze to nejsou moje posledni zavody) Ahoj a pozdravuj *R*
matess 2004-09-24 13:42:48
Super Tome. S tou tv je to fakt pravda. Jen do nich!
Balíeek 2004-09-20 20:43:22
Díky Tome za odpovědi. Teď už vím, s kým mám tu čest.
Dáreeek 2004-09-16 16:00:22
Ahoj Tome, hezke počteníčko
Ronny 2004-09-15 07:43:51
Zdravim Tome, díky za odpovědi, jseš můj nejoblíbenější rallycrossař, držím palce. jen aby redakce tohohle servru vydržela pro nás s tolika informacemi. Ze závodů aut je to nejaktualnější a nejlépe dělaný server. Jsou to super zprávy.