> Novinky | Diskuzní fórum | Kalendář | Kniha | Galerie | Odkazy | Pneu | Bazar | Kontakt <

RACESTORE.eu

TESPO

PROTLUM

AVON

Sosnová

AKCESPORT


Anketa:

Kalendář:

Náhodné foto:

MMČR a ZSE Sedlčany

 


02.12.2007 22:02:40

Standa BRUNÁT - I obyčejný plakát by vykonal své

Standa Brunát. Závodník RC teamu Dobřany získal zkušenosti v pohárech autorallyecrossu, poté prošel divizí 2 a v posledních 3 sezónách válčil v divizi 1A. Loni se Škodou Fábia, jedním z posledních aut jedoucích na karburátorech, vybojoval titul vicemistra MMČR. Pohodový „fousáč“, v teamu obklopen opravdovými fandy tohoto sportu, zpravidla nechybí na žádném domácím závodu. Už název jeho webových stránek napovídá pro koho jede: racing.prolidicky.cz

Jak hodnotíte uplynulou sezónu z vašeho pohledu a ve vaší divizi?
V naší divizi D1A to nebylo špatné. Přes to, že není dostatek aut, bylo letos kupodivu pořád s kým závodit.Sledujete i ostatní divize, co na ně říkáte?

U nás je slabší divize D1, na vině jsou asi finance. D2 je skvělá, ale nejistota okolo ukončení této divize situaci určitě nezlepšuje.Jak se vám líbil náš středoevropský kalendář?
V celku to nebylo zlé. No, jezdit na český mistrák do Polska je už trochu z ruky. Přivítal bych více českých závodů. Nejvíc se mi letos líbilo v Nyirádu a v Sedlčanech.Co by domácímu rallyecrossu podle vás pomohlo?

Větší propagace. Noviny, časopisy, nikde to není. I obyčejný plakát by vykonal své.Co říkáte na medializaci našeho sportu? Vidíte nějaký vývoj?
Jistý vývoj vidět je. To ano. Ještě to nestačí. Přibylo diváků, ale ne zas tak o moc.


Chybí vám rozprava s jezdci, byla by užitečná?
Těžko říct. V Čechách asi ano, ale venku jsme stejně nikdy ničemu nerozuměli. Musel by být překladatel.


Máte nějaký tip na zlepšení situace kolem RC?
Propagace. Ta přitáhne lidi i sponzory. Bez propagace není zájem ze stran nikoho a pak se stane i to, že na závodech není pořádné občerstvení. To je problém. Napříště Vám i ten zbytek diváků nepřijede.


C chystáte do další sezóny?
Divize 1A nebo H1A. Nic jiného nepřipadá v úvahu.
Marek "Máca" Cihlář, 02.12.2007 22:02:40, četlo 10258 čtenářů.

[ Zpátky ]

Vaše názory
Jméno
E-mail
WWW
Vzkaz
Smajlík
Kód
opište text z obrázku
   
   
hotovy.vyrobek 2007-12-06 15:19:09
střízlivý postoj k dění kolem RC, vše co bylo řečeno je třeba brát v úvahu a mít to pořád na talíři. Mít to jako základ toho, od čeho se buduje zbytek. Děkuju za příspěvek.