> Novinky | Diskuzní fórum | Kalendář | Kniha | Galerie | Odkazy | Pneu | Bazar | Kontakt <

RACESTORE.eu

TESPO

PROTLUM

AVON

Sosnová

AKCESPORT


Anketa:

Kalendář:

Náhodné foto:

MMČR a ZSE Sosnová D1 a D1A

 


20.06.2010 13:08:30

Slomczyn - druhý den

15:18 Info: OTA VYHRÁL ! Od startu nejlépe Ramler ovšem Oťas ho zvenku v druhé zatáčce překonal. Vybudoval si náskok, ale v druhém kole chyboval a propadnul se na druhé místo za Petera Ramlera. To ale nebylo na dlouho, protože v tom samém kole ho Ota opět předjel a začal navyšovat náskok. Za to Alois Holler zamířil do jokeru hned zkraje a poté začal dohánět Ramlera. Ten stejně jako Ota zamířil do jokeru v posledním kole. Oťas se ale stihl vrátit na první místo!

15:18 Info:
Právě dojelo A finále divize 1a. Nejlépe k překvapení všech odstartoval z poslední řady Gabor Majerski, ovšem hned v prní zatáčce ho překonal Václav Veverka a ten si vedení udržel až do cíle. Vítězem je tedy Venca Veverka mladší! Na druhém místě dojel Standa Šusta a třetí
Reinis Safonovs.

14:49 Info:
Máme za sebou
áčkové finále Divize 4. Předně bych chtěl opravit výsledky Béčkového finále, které nakonec vyhrál Sven Foerster a ten se také kvalifikoval do áčkového finále. Od startu se nejlépe odlepil Roman Častoral, ovšem na záda mu tlačil Tomáš Hurt. V první zatáčce byl postrčen zvenku útočící Sven a propadl se na páté místo. Tomáš takticky zamířil včas do jokeru a když ho absolvoval Roman, musel se zařadait za Toma. Zkoušel vše, co mu mistrovský um dovolil, ale na Tomáše to nestačilo. Roman je druhý! Vyhrál Tomáš Hurt a třetí dojel Sven Foerster.

14:13 Info:
V béčku finále Divize 1 startoval Piotr Dyjak, Aleš Mrkáček a Vratislav Kinter. Po startu šel do vedení Aleš Mrkáček, ovšem Piotr zamířil do jokeru a začal Aleše stahovat. Aleš předváděl dlouhé smyky, divokou jízdu a bavil diváky. To ale nebylo na čas a po absolvování jokeru se musel zařadit za Piotra Dyjaka, který béčko vyhrál. Druhý dojel Aleš a třetí Vraťa.

13:52 Info:
V béčkovém finále Divize 4 předvedl asi nejtěsnější vítězství Karel Václavík! Od startu vyjel nejlépe Strobl se zadokolovou Mazdou, nicméně toho v první zatáčce vnitřkem překonal Sven Foerster. V druhém kole zamířil Strobl do jokerlapu a Sven v kole třetím. Na výjezdu byl rychlejší Sven a začal ujíždět. To se ovšem zezadu na Strobla dotáhl Karel Václavík, využil volné skulinky po první zatáčce a Strobla překonal. Poté nasadil rychlé tempo a dotáhl i vedoucího Svena. V poslední zatáčce šel později na brzdy, využil malého volného místa na vnitřku zatáčky a bok na bok projeli oba dva cílem. Rychlejší byl ovšem Karel!

13:52 Info:
B finále D1a vyhrál Gabor Majerski před Belou Ujhazim. V Polsku se po lehkém krápání spustil déšť a proto byl vyhlášen WET RACE. Nyní stojí na startu B finále divize 4.

13:43 Info:
Ve finále C startoval odzadu Honza Talaš s Richardem Foersterem, kteří se kvalifikovali z Déčkového finále. Richard předváděl po celou jízdu hezké souboje s BMW a Sierrou, zatom Honza skončil bohužel hned v úvodu. Pepa Šusta dlouhou dobu bojoval o první místo s litevským Civicem, častokrát jeli bok na bok, nicméně vždy se projevila síla motoru ukrytého v Hondě. Nakonec Pepa skončil ve stejném místě jako Jirka Calda a tak C finále vyhrál Ciivic z Litvy.

13:22 Info: Finále D divize 4 vyhrál Honza Talaš. Od startu se sice nejlépe z druhé řady odlepil Jirka Calda, který několik kol vedl, nicméně poté zůstal stát v pasáží u Joker lapu a Honza šel do vedení. V závěru se dotahovalo na českého jezdce bíle BMW, nicméně Honza svou pozici uhájil a zvítězil. Ovšem po cíli musel být jeho vůz odtažen.

Aktuálně právě startují finále. My přinášíme výsledky po třech rozjížďkách:

Divize 1
1. Ramler Peter
2.
Höller Alois
3.
Vyborny Otakar
4. Wicik Marcin
5.
Gudziunas Kazimieras
6. Harsanyi Zoltan
7. Dyjak Piotr
8.
Mrkacek Ales
9.
Kinter Vratislav

Divize 1a
1. Safonovs Reinis
2. Šusta Standa
3. Veverka Vaclav Jr.

4. Vainius Żulys
5. Vimmer Pavel
6. Krisztian Petrilla
7. Majerszky Gabor
8. Ujhazi Bela


Divize 2
1. Zoll Łukasz
2. Grigorjew Andrzej
3. Drożdżyński Piotr

Divize 4
1. Častoral Roman
2.
Zsolt Orszag
3.
Tyszkiewicz Łukasz
4. Hurt Tomas
5.
Lehmann Karel
6. Jakýsi litevec s golfem
7. Vaclavik Karel
8. Foerster Sven
9. Josef Strobl
...
14. Šusta Josef
15. Talaš Jan
18. Jirka Calda

Honza Skála, 20.06.2010 13:08:30, četlo 10435 čtenářů.

[ Zpátky ]

Vaše názory
Jméno
E-mail
WWW
Vzkaz
Smajlík
Kód
opište text z obrázku