> Novinky | Diskuzní fórum | Kalendář | Kniha | Galerie | Odkazy | Pneu | Bazar | Kontakt <

RACESTORE.eu

TESPO

PROTLUM

AVON

Sosnová

AKCESPORT


Anketa:

Kalendář:

Náhodné foto:

ME Sosnová - neděle - Divize 1 a 2

 


29.06.2009 11:14:06

Sedlčany - výsledky

PILOT

NAR

BODU

Divize 1

1

RAMLER Peter

A

20

2

HOLLER Alois

A

17

3

VÝBORNÝ Otakar

CZ

15

4

PÁTL Josef

CZ

13

5

VASILI Lumír

CZ

12

6

ZEMAN Marek

CZ

11

7

BENEŠ Ondřej

CZ

10

8

KINTER Vratislav

CZ

9

9

PAASONEN Jani

FIN

X

10

VALOUŠEK Pavel

CZ

X

Divize 1A

1

KALNÝ Jaroslav

CZ

20

2

BÍLEK Petr

CZ

17

3

VEVERKA Václav

CZ

15

4

KALNÁ Michaela

CZ

13

5

VEVERKA Václav ml.

CZ

12

6

ŠUSTA Stanislav

CZ

11

7

BRUNÁT Stanislav

CZ

10

8

MRKÁČEK Aleš

CZ

9

9

KUČERA Zdeněk

CZ

8

10

GALUŠKA Jiří

CZ

7

Divize 2

1

ČASTORAL Roman

CZ

20

2

SMETANA Ondřej

CZ

17

3

ŠRŮT Jaroslav

CZ

15

4

KOPECZKY Christian

CZ

13

5

MUŽÍK Viktor

CZ

12

6

STROBL Josef

CZ

11

Divize 4 v cíli

1

FREUDENTHALER Klaus (do 2000)

A

 

2

SKÁLA Jan (do 1600)

CZ

 

3

HURT Tomáš (do 2000)

CZ

 

4

HAVLÍK Ondřej (do 2000)

CZ

 

5

FÖRSTER Richard (do 1600)

A

 

6

SAMEC Jaroslav (do 2000)

CZ

 

7

KAZIL Jiří (přes 2000)

CZ

 

8

WERFRING Markus (do 1600)

A

 

9

VÁCLAVÍK Karel (do 2000)

CZ

 

10

TALAŠ Jan (do 1600)

CZ

 

11

STOKLASSA Michael (přes 2000)

A

 

12

FÖRSTER Sven (do 2000)

A

 

13

DOLEŽEL Tomáš (do 1600)

CZ

 

14

ŠUSTA Josef (do 1600)

CZ

 

15

SEKANINA Marek (do 1600)

CZ

 

16

SCHELLENBACHER Reinhard (do 2000)

A

 
  WEISMŰLLER Helmut

A

 
  CIHLÁŘ Marek (do 2000)

CZ

 
  LEY Ronald (do 1600)

A

 
  CALDA Jiří (do 2000)

CZ

 

Divize 4 AT

1

FREUDENTHALER Klaus (do 2000)

A

20

1

SKÁLA Jan (do 1600)

CZ

20

2

HURT Tomáš (do 2000)

CZ

17

2

FÖRSTER Richard (do 1600)

A

17

3

HAVLÍK Ondřej (do 2000)

CZ

15

3

WERFRING Markus (do 1600)

A

15

4

SAMEC Jaroslav (do 2000)

CZ

13

4

TALAŠ Jan (do 1600)

CZ

13

5

VÁCLAVÍK Karel (do 2000)

CZ

12

5

DOLEŽEL Tomáš (do 1600)

CZ

12

6

FÖRSTER Sven (do 2000)

A

11

6

ŠUSTA Josef (do 1600)

CZ

11

7

KAZIL Jiří (přes 2000)

CZ

10

7

SEKANINA Marek (do 1600)

CZ

10

7

SCHELLENBACHER Reinhard (do 2000)

A

10

2

STOKLASSA Michael (přes 2000)

A

8,5

  WEISMŰLLER Helmut

A

X

  CIHLÁŘ Marek (do 2000)

CZ

X

  LEY Ronald (do 1600)

A

X

  CALDA Jiří (do 2000)

CZ

X

Divize 4 CZ

1

SKÁLA Jan

CZ

20

2

HURT Tomáš

CZ

17

3

HAVLÍK Ondřej

CZ

15

4

SAMEC Jaroslav

CZ

13

5

KAZIL Jiří

CZ

12

6

VÁCLAVÍK Karel

CZ

11

7

TALAŠ Jan

CZ

10

8

DOLEŽEL Tomáš

CZ

9

9

ŠUSTA Josef

CZ

8

10

SEKANINA Marek

CZ

7

11

CIHLÁŘ Marek

CZ

X

12

CALDA Jiří

CZ

X

Divize 5

1

HURT Tomáš

CZ

20

2

HAVLÍK Ondřej

CZ

17

3

SAMEC Jaroslav

CZ

15

4

KAZIL Jiří

CZ

13

5

VÁCLAVÍK Karel

CZ

12

6

CIHLÁŘ Marek

CZ

X

7

CALDA Jiří

CZ

X

Divize 6

1

SKÁLA Jan

CZ

20

2

TALAŠ Jan

CZ

17

3

DOLEŽEL Tomáš

CZ

15

4

ŠUSTA Josef

CZ

13

5

SEKANINA Marek

CZ

12


Michal Oberstein, 29.06.2009 11:14:06, četlo 10334 čtenářů.

[ Zpátky ]

Vaše názory
Jméno
E-mail
WWW
Vzkaz
Smajlík
Kód
opište text z obrázku