> Novinky | Diskuzní fórum | Kalendář | Kniha | Galerie | Odkazy | Pneu | Bazar | Kontakt <

RACESTORE.eu

TESPO

PROTLUM

AVON

Sosnová

AKCESPORT


Anketa:

Kalendář:

Náhodné foto:

ME Sedleany 6.6.2003

 


15.06.2010 21:17:17

Sedlčany s Jokerem

Pokud jste pozorně četli zvláštní ustanovení na Sedlčany, mohli jste si všimnout délky trati, kterou sedlčanští neudávají jenom jako celkovou délku, ale i s jokerem. Tento občas oblíbený a jindy nenáviděný prvek dorazil i do Sedlčan. Kde se pojede a jak bude dlouhý? O tom jsme diskutovali již před více než rokem a konečné řešení je zde:

 

Co vy na tuto novinku v Kotlině? O kolik bude trať s žolíkem delší? Jak se budou auta z delší části připojovat do regulérní stopy a jaké budou strkanice ve vracečce doprava směrem do kopce? Necháme se překvapit za necelých 14 dní…
Michal Oberstein, 15.06.2010 21:17:17, četlo 10375 čtenářů.

[ Zpátky ]

Vaše názory
Jméno
E-mail
WWW
Vzkaz
Smajlík
Kód
opište text z obrázku
   
   
Milan Jirouš 2010-06-19 09:39:34
Výjezd před sjezdem ke střelnici by nebyl dobrý. Tam mají auta na trati daleko větší rychlost - to zavání průserem. Nakreslená varianta by mohla být dobrá. Uvidíme.
michal 2010-06-17 16:35:31
Jen pro ucelení představy co podle pravidel lze a co ne. Ve Standardních propozicích je napsáno: „Délka musí být taková, aby bylo možné objet jedno kolo rychlostí minimálně o 2 sekundy vyšší než nejlepší kolo ujeté v divizi 1. Šířka minimálně 10 m, maximálně 12 m. Vjezd a výjezd nesmí být v závodní stopě. Musí být instalována bezpečnostní ochrana oddělující obě cesty. U výjezdu musí být možné, aby vozy měly stejnou rychlost jako na tradičním okruhu.“ A teď ruku na srdce, kolik jokerů toto splňuje? Co máme v domácím mistráku? Žolíka má Sosnová, Greinbach, Nyirád, Slomczyn, teď Sedlčany. Joker nemá Fuglau, Melk (jen je změna v průjezdu šikanou na konci startovní rovinky ve všech kolech vyjma prvního), ani Mariapocs (je tam, ale kvůli bezpečnosti se nepoužívá). Uvidíme, jak se ukáže ten sedlčanský jako životaschopný a závody (v dobrém slova smyslu) dramatizující.
Dusan 2010-06-17 16:17:20
Myslim, ze poradatele vybrali tu nejrozumnejsi variantu... Kdyz tak koukam na ten letecky snimek trate, napada mne i varianta "jet po startu porad rovne.." nebo "vyjezd z dzoukru pred sjezdem ke strelnici"