> Novinky | Diskuzní fórum | Kalendář | Kniha | Galerie | Odkazy | Pneu | Bazar | Kontakt <

RACESTORE.eu

TESPO

PROTLUM

AVON

Sosnová

AKCESPORT


Anketa:

Kalendář:

Náhodné foto:

Autocross Humpolec - duben 2012

 


09.11.2007 12:41:43

První info o sezóně 2008

Stále častěji se objevují dotazy typu domácí kalendář 2008, jak bude zařazena Česká trofej v rámci mistráku atp. Odpovíme sice velice neurčitě, ale lepší info zatím prostě nemáme.

Ve středu 7.11. se sešla off-road komise, ze které sice vzešly nějaké návrhy, nicméně zatím nejsou definitivní, takže na podobu domácího kalendáře nemá cenu se ptát minimálně do konce příštího týdne.

Jak tedy má vypadat alespoň v náznacích? Tři Rakouska, třikrát Čechy, Polsko, otázka Maďarska není uzavřena. A konkrétněji? Fuglau, Greinbach, Melk, dvě Sosnové, Sedlčany, Slomczyn a pravděpodobně Nyirád.

Bývalé divize H1 a H1A by měly být přejmenovány na D5 a D6 a budou zařazeny do národního mistrovství ČR (označení nepovažuji za nejšťastnější, jen počkejte až se sejdeme s polskou Klassou 6, maďarskou Divizí 5, to bude maglajz ve výsledcích). Otázka úprav technických předpisů zatím není ani v náznacích.

Snad Vám i tyto neúplné a ne zcela konkrétní informace přijdou trošku vhod.

Michal Oberstein, 09.11.2007 12:41:43, četlo 10319 čtenářů.

[ Zpátky ]

Vaše názory
Jméno
E-mail
WWW
Vzkaz
Smajlík
Kód
opište text z obrázku
   
   
hotovy.vyrobek 2007-11-15 09:17:30
Mám připomínku k tomuto servru. Zdá se mi, že jsou tady lidi, kteří přispívají svými reakcemi do diskuze, ale zároveň se takové diskuze drobí novými příspěvky a poté upadnou na druhé a třetí stránce do zapomění. Mám návrh pro správce servru. Mohlo by se vytvořit diskuzní fórum, které bude trochu více přístupné. Asi takto. Tak jako se připojilo náhodné foto, což byl dobrý tah, vytipoval bych pět témat(např. RC v česku celkově, nové tratě, propagace a medializace, uplynulý závod(dojmy), poradna pro začátečníky), které bych dal pod níhodné foto s tím, že by se ukazovalo kolik nových příspěvků tam je a datum. Bylo by super kdyby to bylo ve stejném stylu jako jsou "Vaše názory" pod každým článkem. Tak to se udrží celistvost názorů a jejich reakcí.
hotovy.vyrobek 2007-11-14 16:47:53
Kolik by to potřebovalo aut do každý divize, aby se to vyplatilo přemýšlet o přilepení RC kousku k AC trati? 15-20 aut? Každopádně bude dobré šířit RC závodění všemi dostupnými prostředky. Čím víc aut tím víc lidí. Čím víc lidí tím víc peněz...:-))))
Johhny 2007-11-14 15:39:49
Tak aby mu to vydrželo, frajerovi... Ha, ha.
Máca Cihlička 2007-11-14 14:09:29
Bousov není špatnej nápad. Otázka, do které části by se asfaltík fouknul. Myslím, že rok 2008 přinese českému RC ještě nějaké závodníky a potom se snad bude provozovatelům tratí lépe uvažovat o případných asfaltových úpravách. Momentálně si myslím, že podniky bez zónových závodníků by nebyly pro nikoho až tak moc zajímavé. Ale vše do času. RC stoupá na popularitě...
michal 2007-11-14 10:02:02
uvazoval jsem nad poctem trati, co ma autocross v cechach k dispozici. pravda, nepotrebuje asfalt a depa stoji obcas za houby, ale... kde by slo neco "prilepit" k ACckove trati? musi to by trat castecne vhodna i pro RC, musi byt v nejake rozumne lokalite, prevyseni typicke pro AC by melo byt rozumne, ... pozadavku je jsite cela rada, ale k veci. Dolni Bousov mi vypadl jako vhodny kandidat na prilepeni RC casti. Pekne by bylo i porici, ale tam je pry problem s majiteli a obrovske prevyseni. Pekna by byla i nova paka... mate nekdo nejaky napad? proc prilepit? usetrit. treba to neni nejidealnejsi a lepsi by bylo vybudovat na zelene louce neco noveho a rovnou na urovni, nez se s nekym dohadovat, to je pravda...
hotovy.vyrobek 2007-11-14 09:49:12
No tak to je "Máco" zajímavej nápad. a k tomu postavit nebo opravit nebo přebudovat nebo obnovit nějakou další RC trať(lépe snad vybudovat multifunkční závodiště). A ta už bude uspůsobená na takovou možnost oboustraného závodění a mohlo by to být "jenom" český mistrák na českých tratích a bonusově připojit jeden až tři zahraniční okruhy pro zajímavost. To by bylo atraktivní. Jistě pochybovači a "realisté" vidí finanční stránku tohoto nápadu. Ano je to nákladné a potom co se o tom bude mluvit a bude větší zájem, tak se to bude stávat i více reálné. Přitáhnout jako sponzora nějakou společnost, která provozuje pozemní práce ve velkém, nebo ve větším. Všude kde budou závody bude upravovat trať, alespoň pod jejím názvem pro její reklamu. Určitě existuje způsob jak toho dosáhnout, jenom ho hledat a najít. Bude super tady mít tři závodiště a minimálně na dvou se bude moci jezdit i v protisměru. Zdar RC
Máca Cihlička 2007-11-14 08:35:19
To bychom měli v podstatě 4 tratě v Čechách
Máca Cihlička 2007-11-14 08:34:27
Já bych jeden zhoubný návrh měl. Co kdyby se v Sedlčanech a v Sosnové jel jeden závod normálně a druhý v protisměru? To by se za přijatelných nákladů asi dalo zrealizovat, ne?
hotovy.vyrobek 2007-11-12 20:36:31
Je jenom škoda, že je v plánu zas a jenom tři závody u nás a zbývající většina se pojede mimo republiku. Na druhou stranu by bylo nerozumné tvrdit, že je to úplně špatně. Prostě tady chybí ještě jedna RC trať a lepší zázemí v Sedlčanech. Potom bych si dokázal představit dva závody na každé domácí trati a tři mimo republiku. Snad to nezůstane jen u zbožného přání a časem budeme mít v republice tři zajímavé tratě pro RC na dobré a lepší úrovni.