> Novinky | Diskuzní fórum | Kalendář | Kniha | Galerie | Odkazy | Pneu | Bazar | Kontakt <

RACESTORE.eu

TESPO

PROTLUM

AVON

Sosnová

AKCESPORT


Anketa:

Kalendář:

Náhodné foto:

Sedlčany 28.8. - Divize 1A a H

 


23.01.2008 15:32:51

Petr Bílek na veletrhu Sport Prague

O tom, že je Iva Mračková agilní a podnikavá dáma jistě všichni víme a tak není divu, že díky jejím dlouhým prstům se objeví Petr Bílek, potažmo rallyecross jako takový na výstavě Sport Prague 2008.

Výstava se koná koncem února a vy se díky našemu serveru, jenž je mediálním partnerem této Petrovy prezentace, můžete zdarma zúčastnit, ale o tom si povíme až za chvíli, teď Vám předkládám výňatek z ofic. dopisu od Ivy a Datalite:

Společnost Datalite je jedním z předních partnerů 32.mezinárodního veletrhu Sport Prague 2008, který se koná ve dnech 20.2.-23.2. v Praze Letňanech.
Co má společného softwarová společnost a sport? Datlite již druhou sezónu podporuje Mezinárodního vícemistra 2007 v rallyecrossu Petra Bílka a právě pro něj společně s organizátory veletrhu připravila expozici, kde Petr Bílek veřejnosti představí svojí závodní Škodu Fabia.
Osobní setkání s jedcem, teamem a dalšími partnery se můžete setkat ve čtvrtek 21.2. v 11:00hodin a v sobotu 23.2. v 10:00 hodin v hale č. 3 - součást hlavního pódia.
Mediálními partnery jsou: Datalite spol. s r.o.,Radio HEY, www.rallyecross.cz, Motorsport Magazín, Total Sport, Aha, ČT24 a ČT4Sport.
Součástí expozice bude i dobrovolný finanční vklad do kasičky pro NF Krtek dětské onkologie Brno, který Petr Bílek podporuje.
Pozvání platí pro všechny bez rozdílu věku.

Více informací na iva.mrackova@datalite.cz


Tak a teď po Datalitech zase my, rallyecrossaři. Připravujeme pro Vás (znalé) jednoduchou soutěž, ve které budete moci vyhrát lístky na Sport Prague. Tak než se soutěž objeví na našem webu, doporučuji prostudovat pilně stránky www.bilek-rallyecross.cz, jak asi správně tušíte, soutěžní otázka se bude týkat Petra a jeho závodění.


Michal Oberstein, 23.01.2008 15:32:51, četlo 10312 čtenářů.

[ Zpátky ]

Vaše názory
Jméno
E-mail
WWW
Vzkaz
Smajlík
Kód
opište text z obrázku
   
   
hotovy.vyrobek 2008-01-23 21:25:14
jj....Petr Bílek a jeho support team je v propagaci dosti aktivní....což je jen a jen dobře. Výborná příležitost prezentovat jezdce, team i rallyecross. Dobrá práce.