> Novinky | Diskuzní fórum | Kalendář | Kniha | Galerie | Odkazy | Pneu | Bazar | Kontakt <

RACESTORE.eu

TESPO

PROTLUM

AVON

Sosnová

AKCESPORT


Anketa:

Kalendář:

Náhodné foto:

Greinbach D2 a D4

 


05.02.2008 13:39:41

Mikuláš v červenci

No, možná to zní trošku podivně, ale připadá mi to přesně tak. O co jde? Jak asi všichni víte, Trofejáři (rallyecrossaři i autocrossaři) se dali dohromady a vydali letos svůj stolní týdenní kalendář. Řada příznivců obou disciplín na něj reagovala s velikým nadšením a jezdcům posloužil jako vhodný dárek a argumentační předmět při shánění sponzorů. Jeho cílem byla i propagace našich oblíbených disciplín a také vytvoření mini databáze jezdců.

Občas jsme byli osočováni z hraní si pouze na vlastním písečeku a z úmyslného přehlížení velkých kluků. Prostě náš „dětský kalendář“ se nesetkal u všech jen s nadšením, ale byl i záminkou pro občasné nevhodné slovní výpady. No dost vysvětlování. Velké kluky nepřehlížíme a vážime si jich. Zkrátka a prostě je tu plnobarevný nástěnný kalendář formátu A3 svázaný do spirály. Kalendář má třináct stránek, na každé straně najdete foto auta, pilota, údaje kde a kdy byla fotka pořízena a v daných měsících i kalendář ME a MČR.

Koho tedy v kalendáři můžeme vidět? Malého Vendu Veverku, Otu Výborného, Zdeněka Čermáka, Honzu Černého, Tomáše Kotka, Jardu Kalného, Romana Častorala, Vencu Veverku, Ondru Smetanu, Marka Zemana, Petra Bílka a Pavla Koutného.

Jak kalendář vypadá můžete posoudit sami z následujících obrázků:




























Pokud o něj máte zájem (jasně, je začátek února, víme to), dejte nám vědět. Můžete ho mít. Vzhledem k malému nákladu není cena taková, jaká by se nám líbila, ale věříme, že 195,- Kč na celý rok není až taková investice. K dispozici máme ještě 30 ks, bude-li zájem, doděláme další. Se vzrůstajícím počtem kusů by cena mohla (měla) i lehce klesnout, což bychom ihned promítli do prodejní ceny.

PS: Kalendář je na rok 2008 :o)

Michal Oberstein, 05.02.2008 13:39:41, četlo 10318 čtenářů.

[ Zpátky ]

Vaše názory
Jméno
E-mail
WWW
Vzkaz
Smajlík
Kód
opište text z obrázku
   
   
Mich.. 2008-02-15 21:16:22
Nenašla by se nějaká informace o závodech ME,,,,,,, obsazení závodů,vstupné,porovnání s ME v Sosnové,vzdálenost okruhu od ČR,,,,,docela bych se na nějakou tu EVROPU podíval a to nejenom u nás v Sosnové,,,,,"HROMADNÝ" zájezd na nějakou evropu,to je asi neuskutečnitelné?!?!
hotovy.vyrobek 2008-02-15 07:57:16
Takové to ticho před bouří, která se nezadržitelně hrne do našich závodišť. Už se těším až to vypukne. Bude zábava..
Máca Cihlička 2008-02-14 09:46:53
Zdravím pana Kritika. V jednom máte velkou pravdu. Človíček na závodišti, kterému říkáme "Divák", plní vlastně roli zákazníka. A je jedno, jestli chodí na RC nebo třeba na okruhy. Divák je někdo, kdo přináší peníze a vytváří podhoubí pro popularitu jezdců, stájí a závodišť. Náš zákazník, náš pán! Naše redakce jako součást rallyecrossu vnímá diváka na prvním místě. Dejme tomu, že může být "tiskovým mluvčím" rallyecrossu. Nalézáme se však v období předsezóním, tedy trochu informačně chudším. A scénář? Nevím o žádné jiné motodisciplíně, která by měla zvláštního scénáristu. Scénář=kalendář a ten tu je. Až bude více informací k dispozici, budou zde a budou obratem po obdržení. Pro diváka chystáme pro letošek mnoho dalších službiček a nabídek (Nejen webových). Doufáme, že se to bude líbit, a že to všechno ve zdraví zvládneme. Na závěr: Věřím, že český rallyecross čekají vzestupná léta. Zachovejte mu pane Kritiku přízeň a pokud jste opravdu divákem, přijďte se dívat. Každý z hrstky českých jezdců již dnes dělá maximum ve svých dílnách pro to, aby Vám, divákům nabídl to nejlepší, co může. Doufejme jen, že se k nim připojí i ostatní skupiny, které rallyecross vytváří.
závit 2008-02-13 19:59:12
A co tu kritiku zkusit napsat konstruktivnějš? Já osobně tady k letošku mam všechny informace a pokud tu nějaké chybí tak prostě nejsou vůbec. Nebo se mýlím? Zkus mě kdyžtak prosim tě opravit... Děkuju
Kritik 2008-02-13 18:41:31
Kalendář sem, kalendář tam, jaký je vlasrně letos scénař? Kde si mám hledat ind¨formace, když ne zde? Nějak tady nic nevidím!! Je to tak správně? Takhle opravdu diváci nepřijdou, podle čeho se mají orientovat? Stojí o diváky vlastně někdo???!!
michal 2008-02-11 21:16:31
konec. nic noveho nerozjizdet. dekujeme vsem za objednavky. ti rychli uz sve kalendare doma maji, ostatni jsou ve vyrobe. ocekavany termin distribuce tento patek, vsem dame vedet a dohodneme se na nejvhodnejsim zpusobu predani. uz prosim nepiste a nevoljte, kalendar bereme jako hotovou a vyrizenou vec a na shledanou zase na podzim.
michal 2008-02-09 18:49:55
zitra, tj. v nedeli delame uaverku dotisku, tak pokud mate nekdo zajem, kontaktujte nas, at to sfoukneme najednou. diky.