> Novinky | Diskuzní fórum | Kalendář | Kniha | Galerie | Odkazy | Pneu | Bazar | Kontakt <

RACESTORE.eu

TESPO

PROTLUM

AVON

Sosnová

AKCESPORT


Anketa:

Kalendář:

Náhodné foto:

MMČR a ZSE Sosnová

 


18.03.2006 22:45:50

Michal Srb odpovídá na dotazy, letos by rád zkusil i rallye

Challenger
Ahoj Michale, co to mělo znamenat v té Sosnové na konci roku? Jak jste se tam po startovní rovince střetli s Mikou? Jak to vidíš ty ze svého pohledu? Myslíš si, že k rallycrossu patří spíš oťukávání, nebo obouchávání? A jak je to s psychikou jezdce? Když dostaneš ránu, máš chuť ji ihned vrátit? Je to hodně o sebeovladaní, nebo spíš to neřešíš a jedeš pořád kupředu? Co Polo, myslíš si, že je to konkurence schopné auto? Kdo s ním jezdil dříve? Jaká vylepšeni by jsi si na autě přál? Jaká ti připadá úroveň našeho mistráku? Co říkáš na Autoklub, na komisaře na závodech a tak? Co by tomuto sportu podle tebe prospělo a jak mu konkrétně pomoci? Díky za odpoveďi a ať se ti daří. Čím víc je tam mladých, tím je to lepší. Tak držím palce.

Můj pohled na Sosnovou je jednoznačný, byl jsem tam první a Jirkovi už nezbylo místo, tak to dopadlo jak víte. Horší byl návrat na trať a "kontakt" s Fábií Petra Bílka. Ten jsem cítil ještě dlouho. K rallyecrossu patří kontakt, proto je atraktivní, ale někdy je toho moc. Rány nevracím, jedu dál a v duchu nadávám. Co se Pola týká, naše je konkurence schopné ale v jiné třídě. Moje Polo je bývalé auto Zázvorky, který s ním dosáhl na titul mistra Evropy. Do nového auta bych si přál alespoň 200 koníků a k tomu odpovídající převodovku. Klidně pořád malé a úzké, hlavně velká kola, která jsou taky potřeba. Naše mistrovství má podle mne vysokou úroveň, máme i mistry Evropy. Rallycrossu by pomohl pohár sponzorů, hlavně pro mladé jezdce! Třeba by mě nechali svézt. Děkuji za přání :-)

Michal
Ahoj Michale! Co by jsi chtěl v nové sezóně dokázat? Kolik závodu letos pojedeš? A kdy tě uvidíme nejdřív? Držím palce a přeji co nejlepší výsledky.

Ahoj Michale, já bych se v nové sezoně chtěl svézt v konkurenceschopném autě a dosáhnout na kvalitní výsledek. Zatím nevím kolik závodů pojedu, doufám že aspoň nějaký. Děkuji za přání :-)

Honza
Ahoj Michale , pojedeš tenhle rok RALLYCROSS ??Dik

Ahoj Honzo, moc rád bych se svezl. MOC! Zatím není čím, tak to vypadá blbě.

evžen
Nikoho nic nezajímá? Tak nám pověz jaké jsou pocity z té minulé a očekávání v nové sezoně. Světlé a tmavé chvilky.

Čau Evžene. Moje pocity:
Světlé chvilky - Líbilo se mi, že jsem dokázal jet občas s těmi nejrychlejšími. Jednou se to líbilo i Jardovi Kalnému (možná ne jen jemu)
Tmavé chvilky - Nedokážu s nimi jet stále! :-( Nejhorší zážitek je ale zónový závod v Rakousku! Všechno pro Petrakovitse, pak celodenní prasení, na vyhlášení nikdo nepřišel, a nakonec v rámci vyššího zájmu závod anulovali.Ku..a. Ahoj

jarda -kralovice
Nevím jesli je to ten spravný Michal, ale podle barev auta asi jo(blazen s favoritem). Tak se tedy chci zeptat, jestli pojedete letos rallysprint na Chříči? Už máš řidičák? Hasičí

Jo jsem to já ten správnej Michal (doufám). Jak to bude s Chříčem, zatím nevím, radši bych do Maďarska s nějakou pořádnou károu. Pokud ne, snad vyrazíme na Chříč, fanouš je nadrženej. A když tam náhodou budu, tak doufám, že oslavím narozeniny jako loni. Vítěztvím!! Řidičák nemám, nemám na to roky, ale už se to blíží. Zdravím hasiče do Kralovic.

Filip
Ahoj, chtěl bych se jen zeptat jaký je finanční rozdíl mezi Hobbyrallycrossem a Rallycrossem??Na kolik vyjde jedna sezona v Hobby a nakolik v normálním rallycrossu? Alespon přibližně. Díky za odpověd

Ahoj Filipe. Rozdíly jsou jak u koho. Jiné to je u nás, jiné u těch co jedou hodně ve předu a hodně rychle. Jinak třeba startovné je skoro stejné, a buřty stojí stejně. Jen ty gumy!

Jirka
Ahoj Srbáku přeju mnoho úspěchů v roce 2006.Jinak se těším v červnu na buřty.

Nazdar Jiříku! Děkuji za přání. Tobě nápodobně. Tak v té Sosnové se uvidíme.(uvidíme jestli se uvidíme)AHOJ

Kamil
Ahoj Michale, mám otázku: Neláká tě vyzkoušet rally? Jinak do sezóny 2006 přeju co nejvíce výborných výsledků! GO!-SRB-GO!

Ahoj Kamile. Rally mě láká! Moc mě láká! Letos snad něco dopadne. Už se tu po dvoře poflakuje jedno zatím polosoutěžní Polo. Moc rád bych ho stihl (u vás) ve Zlíně otestovat, ale je to moc práce. Děkuji za přání :-)


matesino
Nikdo další? No nic, nerozumí tomu... Chtěl bych se zeptat, jak velký je rozdíl mezi Tvým polem a autem Petrakoviche? Chytáš nové auto? Jak bys porovnal MMČR a Hobby rallycross?

Ahoj matesino. Rozdíl mezi mým Polem a Polem Petrakovitche je asi tak 60 koní. Oni mají skoro S1600(ještě víc)a já mám skoro ''N''ko. Srovnání je těžké, jsou to odlišné soutěže, a já jsem moc mladý na nějaké srovnávání.(ještě dostanu do huby) Ale v každém případě se v hobby dost bourá. Tedy co pamatuju, když jsme jeli v hobíkách.


, 18.03.2006 22:45:50, četlo 10204 čtenářů.

[ Zpátky ]

Vaše názory
Jméno
E-mail
WWW
Vzkaz
Smajlík
Kód
opište text z obrázku
   
   
zubař 2007-02-26 19:21:49
michale,držíme ti palce. Vím o čem mluvím, závodění je o penězích a štěstí. Čeho máš víc? Nám došlo obojí, zatím pauzírujeme, doufám, že se brzy zase utkáte na trati. Viktor
K 2006-03-24 17:50:57
čo to za vzkaz neb co?Asi nejaký fanoušek.