> Novinky | Diskuzní fórum | Kalendář | Kniha | Galerie | Odkazy | Pneu | Bazar | Kontakt <

RACESTORE.eu

TESPO

PROTLUM

AVON

Sosnová

AKCESPORT


Anketa:

Kalendář:

Náhodné foto:

Nordring 1.5.2005 - 3.eást

 


05.09.2009 18:21:43

ME Polsko

A finále
 D1  D1A D2
1. Andreas Eriksson
2. Michael Jernberg
3. Kenneth Hansen
4. Sverre Isachsen
5. Stig-Olov Walfridsson
6. Frode Holte
1. Mats Lysen
2. Andreas Bakkerud
3. Timur Timerzyanov
4. Ildar Rakhmatullin
5. Ulrik Linnemann
6. Johan Larsson
1. Guino KENIS
2. Łukasz ZOLL
3.  Roman CASTORAL
4. Jos STERKENS
5. Patrick MERTENS
6. Marcin WICIK
B finále
 D1  D1A D2
1. Frode Holte
2. Jean Luc Pailler
3. Kevin Procter
4. Jussi Pinomaki
5. Ole Kristian Nottveit
6. Pavel Koutny
1. Andreas Bakkerud
2. Stanislav Susta
3. Zdenek Cermak
4. Ondrej Smetana
5. Eduard Leganov
6. David Johansson
***
C finále
 D1  D1A D2
1. Pavel Koutny
2. Morten Bermingrud
3. Even Hvaal
4. Per Eklund
5. Bo Frederiksen
6. Tony Bardy
1. Ondrej Smetana
2. Vaclav Veverka
3. Tomasz Nowak
4. Mandie August
5. Kamil Sokołowski
6. Michał Guranowski
***
3. rozjížďka
 D1  D1A D2
1. Michael Jernberg
2. Jean Luc Pailler
3. Andreas Eriksson
4. Kenneth Hansen
5.
Sverre Isachsen
6. Stig-Olov Walfridsson
7. Ole Kristian Nottveit
8. Pavel Koutny
9. Per Eklund
10. Frode Holte
11. Kevin Procter
12.Jussi Pinomaki
13. Morten Bermingrud
14. Tony Bardy
15. Even Hvaal
16. Bo Frederiksen
1. Ulrik Linnemann
2. Timur Timerzyanov
3. Andreas Bakkerud
4. Ildar Rakhmatullin
5. Johan Larsson
6. David Johansson
7. Eduard Leganov
8. Stanislav Susta
9. Zdenek Cermak
10. Tomasz Nowak
11. Ondrej Smetana
12. Michał Guranowski
13. Mandie August
14. Vaclav Veverka
1. Łukasz ZOLL
2.  Roman CASTORAL
Jos STERKENS
3. Marcin WICIK
6. Patrick MERTENS
5. Josef IRO
6. Knut Ove BORSETH
*. Guino KENIS DNS
*. Jos STERKENS DNS
2. rozjížďka
 D1  D1A D2
1. Kenneth Hansen
2.
Sverre Isachsen
3. Stig-Olov Walfridsson
4.
Frode Holte
5. Kevin Procter
6.
Ole Kristian Nottveit
7.Jussi Pinomaki
8. Jean Luc Pailler
9. Pavel Koutny
10. Rene Munnich
11.
Michael Jernberg
12. Even Hvaal
13. Per Eklund
14. Morten Bermingrud
15. Tony Bardy
16. Gyorgy Fodor
17. Bo Frederiksen
*.
Andreas Eriksson DNF
1. Johan Larsson
2.
Mats Lysen
3. Ulrik Linnemann
4. Ildar Rakhmatullin
5.Timur Timerzyanov
6. Eduard Leganov
7.
David Johansson
8. Andreas Bakkerud
9. Vaclav Veverka
10. Stanislav Susta
11. Zdenek Cermak
12. Ondrej Smetana
13. Kamil Sokołowski
14. Mandie August
15. Michał Guranowski
16. Tomasz Nowak

1. Guino KENIS
2.
Jos STERKENS
3. Marcin WICIK
4. Łukasz ZOLL
5. Josef IRO
6. Patrick MERTENS
*. Roman CASTORAL DNF
*. Knut Ove BORSETH DNS





1. rozjížďka
 D1  D1A D2
1. Andreas Eriksson
2. Morten Bermingrud
3. Stig-Olov Walfridsson
4. Michael Jernberg
5. Kevin Procter
6. Per Eklund
7. Jean Luc Pailler
8. Jussi Pinomaki
9. Even Hvaal
10. Pavel Koutny
11. Tony Bardy
12. Kenneth Hansen
13. Sverre Isachsen
14. Frode Holte
15. Ole Kristian Nottveit
16. Bohdan Ludwiczak
17. Bo Frederiksen
1. Mats Lysen
2. Johan Larsson
3. Ildar Rakhmatullin
4. Ulrik Linnemann
5. Andreas Bakkerud
6. Timur Timerzyanov
7. Stanislav Susta
8. Eduard Leganov
9. Ondrej Smetana
10. Zdenek Cermak

11. David Johansson
12. Tomasz Nowak
13. Gabor Bankuti
14. Kamil Sokołowski
15. Mandie August
16. Michał Guranowski
*. Vaclav Veverka DNF




1. Guino KENIS
2. Łukasz ZOLL
3. Jos STERKENS
4. Knut Ove BORSETH
5. Roman CASTORAL
6. Marcin WICIK
7. Patrick MERTENS
8. Josef IRO



Měřený trénink
 D1  D1A D2
1. Sverre Isachsen
2. Michael Jernberg
3. Kenneth Hansen
4. Andreas Eriksson
5. Ole Kristian Nottveit
6. Stig-Olov Walfridsson
7. Frode Holte
8. Morten Bermingrud
9. Kevin Procter
10. Jean Luc Pailler
11. Rene Munnich
12. Per Eklund
16. Even Hvaal
14. Jussi Pinomaki
15. Pavel Koutny
16. Tony Bardy
17. Gyorgy Fodor
18. Bohdan Ludwiczak
19. Bo Frederiksen

1. Johan Larsson
2. Mats Lysen
3. Stanislav Susta
4. Zdenek Cermak

5. Ulrik Linnemann
6. Timur Timerzyanov
7. Vaclav Veverka
8. Ondrej Smetana

9. Tomasz Nowak
10. Ildar Rakhmatullin
11. Andreas Bakkerud
12. Eduard Leganov
13. Kamil Sokołowski
14. Gabor Bankuti
15. Mandie August

1. Łukasz Zoll
2. Guino Kenis
3. Knut Ove Borseth
4. Roman Castoral
5. Jos Sterkens
6. Marcin Wicik
7. Patrick Mertens
8. Josef Iro



Michal Oberstein, 05.09.2009 18:21:43, četlo 10385 čtenářů.

[ Zpátky ]

Vaše názory
Jméno
E-mail
WWW
Vzkaz
Smajlík
Kód
opište text z obrázku
   
   
Radek John 2009-09-06 15:48:44
Děkuju
a tady je predejti isachsena hansenem 2009-09-06 15:18:05
http://www.rallycross.hu/erc_slomczyn09_h1.html
nebo zde 2009-09-06 15:17:07
http://merc.rallycross.pl/gal,0,pl.html
michal 2009-09-06 15:16:20
fotky najdes zde: http://merc.rallycross.pl/gal,0,en.html
Radek John 2009-09-06 15:13:50
Budou nějaký fotky?