> Novinky | Diskuzní fórum | Kalendář | Kniha | Galerie | Odkazy | Pneu | Bazar | Kontakt <

RACESTORE.eu

TESPO

PROTLUM

AVON

Sosnová

AKCESPORT


Anketa:

Kalendář:

Náhodné foto:

ZSE Sedlčany - D1

 


31.05.2008 09:06:17

ME Nyirád - průběžně akutalizováno

NEDĚLE 1.6.:
17:56: Máca SMS: Eduard Leganov diskvalifikován za nesportovní jízdu.
FINALE: RXCUP: Sterkens dostal černou vlajku za manévr na De Keersmaeckera. D2: Ondra Smetana odstoupil ze 3. místa (asi skříň) D1: Další nové a rozporuplné pravidlo bylo použito: ULITÝ START. Doplatil na něj Sverre Isachsen. Po té, co ulil start jako první  Jean-Luc Pailler, ulil ho jako druhý Sverre a dostal černou. Právě teď (17*07) se tedy jede A finále... Frode Holte jel na třetím fleku, ale prohrál hodně ostrý souboj s Erikem a roztočil se.

Divize 1:
1. Kenneth Hansen
2. Michael Jernberg
3. Andréas Eriksson
4. Jean-Luc Pailler
5. Frode Holte
6. Sverre Isachsen 

  Divize 1A:
1. Jussi Pinomäki
2. Christian Petrakovits
3. Jaroslav Kalný
4. Zdeněk Čermák
5. Jimmy Farsbo
6. Eduard Leganov
...
9. Václav Veverka
...
16.Pavel Vimmer
  Divize 2:
1. Roman Častoral
2. Tomáš Kotek
3. Frank Valle
4. Derek Tohill
5. Ondřej Smetana
6. Martynas Padgurskis
7. Josef Iro
8. Jiří Galuška
 

RC Cup:
1. Freinberger
2. De Keersmaecker
3. Mertens
4. Mužík
5. Sterkens

16:16: Máca SMS: Do A finále v D1 jde Erik, ale Harsy opět přivedl místní do varu. Vyrazil druhý a jel skvěle, bohužel skončil až 4., ale v kotli vedle mě to vře i nadále. Bude to asi peklo.
16:01: Máca SMS: V divizi D2 bude v Afinále Tohill, Iro druhý, Galuška čtvrtý. v D1A jde do A finále Kalný. Velice ostrá jízda s Bossardem, Jardův výjezd z jokeru byl o prse. Venca Veverka čtvrtý!
15:51: Máca SMS: Zoltán Harsányi postupuje do Becka. Po naprosto, ale naprosto fenomenalním souboji s Eklundem. Tribuny řvou, jsem v kolti mezi nima. Je to šílený, ale krásný zážitek!
15:24: Máca SMS: Venda Veverka vyhrál C finále a postupuje do Béčka, Pavel Vimmer měl nějaké technické problémy.
Postavení do finále:

Divize 1:
C:
Per Eklund
Zoltán Harsányi
Olivier Anne
Jos Kuypers
Péter Kotán

B:
Ole Kristian Nøttveit
Andréas Eriksson
Morten Jespersen
Guttorm Lindefjell
George Tracey

A:
Kenneth Hansen
Sverre Isachsen
Michael Jernberg
Jean-Luc Pailler
Frode Holte  

  Divize 1A:
C:
Václav Veverka
Pavel Vimmer
Michał Guranowski
Gábor Bánkuti Jr.
Béla Gorácz
Duck Dodgers
B:
Jaroslav Kalný
David Johansson
Olivier Bossard
Manfred Beck
Andy Martin

A:
Jussi Pinomäki
Christian Petrakovits
Jimmy Farsbo
Zdeněk Čermák
Eduard Leganov
  Divize 2:







B:
Derek Tohill
Róbert Répási
Marcel Snoeijers
Jiří Galuška
Josef Iro
Richard Förster
A:
Roman Častoral
Tomáš Kotek
Martynas Padgurskis
Ondřej Smetana
Frank Valle
 

RC Cup:

3. rozjížďka:

Divize 1:
1. Frode Holte (N)
2. Jean-Luc Pailler (F)
3. Michael Jernberg (S)
4. Olivier Anne (F)
5. Guttorm Lindefjell (N)
6. George Tracey (IRL)
7. Morten Jespersen (DK)
8. Per Eklund (S)
9. Péter Kotán (H)
10. Pat Doran (GB)
 

  Divize 1A:
1. Jussi Pinomäki (FIN)
2. Zdeněk Čermák (CZ)
3. Jimmy Farsbo (S)
4. Christian Petrakovits (A)
5. David Johansson (S)
6. Olivier Bossard (F)
7. Manfred Beck (A)
8. Václav Veverka (CZ)
9. Andy Martin (B)
10. Pavel Vimmer (CZ)
  Divize 2:
1. Tomáš Kotek (CZ)
2. Martynas Padgurskis (LT)
3. Ondřej Smetana (CZ)
4. Derek Tohill (IRL)
5. Frank Valle (N)
6. Marcel Snoeijers (NL)
7. Róbert Répási (H)
8. Jiří Galuška (CZ)
9. Josef Iro (CZ)
10. Richard Förster (A)
 

RC Cup:

13:35: Roman Štefan SMS: "Davidovi odešel v posledním kole třetí rozjížďky asi diferenciál." Roman bohužel nenapsal, jestli David dojel tuto rundu nebo ne. Podle toho má, nebo nemá, dvě dojeté rozjížďky a tím i nárok pokračovat do finále a i nějaké body do Me.
12:05: Máca SMS: Vééédrooooo. Děsný vééédróóóóóó.
2. rozjížďka:

Divize 1:
1. Sverre Isachsen (N)
2. Kenneth Hansen (S)
3. Michael Jernberg (S)
4. Andréas Eriksson (S)
5. Ole Kristian Nøttveit (N)
6. Jean-Luc Pailler (F)
7. Frode Holte (N)
8. Morten Jespersen (DK)
9. Zoltán Harsányi (H)
10. Guttorm Lindefjell (N)
 

  Divize 1A:
1. Jussi Pinomäki (FIN)
2. Christian Petrakovits (A)
3. Jaroslav Kalný (CZ)
4. Jimmy Farsbo (S)
5. Olivier Bossard (F)
6. Zdeněk Čermák (CZ)
7. Eduard Leganov (RUS)
8. David Johansson (S)
9. Manfred Beck (A)
10. Andy Martin (B)
11. Václav Veverka (CZ)
...
13. Pavel Vimmer (CZ)
  Divize 2:
1. Roman Častoral (CZ)
2. Tomáš Kotek (CZ)
3. Martynas Padgurskis (LT)
4. Ondřej Smetana (CZ)
5. Derek Tohill (IRL)
6. Frank Valle (N)
7. Róbert Répási (H)
8. Marcel Snoeijers (NL)
9. Jiří Galuška (CZ)
10. Josef Iro (CZ)
11.David Štefan (CZ)
 

RC Cup:

10:30: Máca SMS: Rychlý jihočeský posel zachránil nyirádské vystoupení Ondry Smetany, když dnes ve 4 ráno dopravil náhradní zadní nápravu, kterou se Ondrovi včera podařilo v jokerlapu uvést do nepoužitelného stavu setkáním se svodidly.
10:00: Máca SMS: Vypadá to, že Divize 1A je stále populárnější, zejména pro něžné ženské pohlaví. (vypadá to, že je Marek už dlouho z domova). Další ženskou, která spolu s Míšou Kalnou dokáže klukům ukázat pozadí (auta, samozřejmě) je Mandie August. Zatím, co Máca o ní neví nic, já jsem našel nějaké informace… Zde odkaz na přehled závodníků v DRX a tady web jejich týmu.
SOBOTA 31.5.:
23:45: Máca SMS: Hraje tu živá kapela a je veselo. Pepa Iro: chtělo by to 30 koní navíc, u Čermáků další pokus o nastavení zadní nápravy, u Smetanů mají nejen Sharky, ale i skvělý Budvar (bude Honda na příště červená?), David Štefan nestihl rundu jen o pár vteřin, Venca Veverka stále ladí brzdy, Jarda Kalný je v pohodě a spokojený, to samé Tomáš Kotek, u Vimmerů dělají posilovač a Roman Častoral prý jen září.
17:40: Máca SMS: Pavel Vimmer jel bez posilvoače řízení. Je tu děsné vedro!
1. rozjížďka:

Divize 1:
1. Kenneth Hansen (S)
2. Ludvig Hunsbedt (N)
3. Sverre Isachsen (N)
4. Michael Jernberg (S)
5. Ole Kristian Nøttveit (N)
6. Morten Bermingrud (N)
7. Jean-Luc Pailler (F)
8. Andréas Eriksson (S)
9. Frode Holte (N)
10. George Tracey (IRL
...
12. Harsányi (HU)
...
15. Kotán (HU)
...

  Divize 1A:
1. Jimmy Farsbo (S)
2. Eduard Leganov (RUS)
3. Zdeněk Čermák (CZ)
4. Christian Petrkovits (A)
5. Jussi Pinomäki (FIN)
6. David Johansson (S)
7. Jaroslav Kalný (CZ)
8. Andy Martin (B)
9. Václav Veverka (CZ)
10. Manfred Beck (A)
11. Pavel Vimmer (CZ)
  Divize 2:
1. Roman Častoral (CZ)
2. Tomáš Kotek (CZ)
3. Frank Valle (N)
4. Martynas Padgurskis (LT)
5. Derek Tohill (IRL)
6. Ondřej Smetana (CZ)
7. Róbert Répasi (H)
8. Josef Iro (CZ)
9. Jiří Galuška (CZ)
10. Attila Kékesi (H)
 

RC Cup:
1. De Keersmaecker (BE)
2. Sterkens (BE)
3. Freinberger (AT)
4. Mertens (BE)
5. Mužík (CZ)

14:00: Máca
SMS: Volný trénink jel Jirka Galuška jen na tři válce. David Štefan opravoval po měřáku štefty na předním levém kole a asi nenastoupí do první rundy. Václav Veverka opravuje vanu pod motorem a zadní nápravu, ale do první rozjížďky by měl nastoupit. Isachsen udělal hodiny v zaváděcím kole, zůstal stát ve stopě a tak skazil Erikovi i Kennethovi čas. Nejvymazanější hlava je Holte s volvem, takovy mazec jsem dlouho neviděli.
Měřený trénink:
Divize 1:
1. Ludvig Hunsbedt (N)
2. Guttorm Lindefjell (N)
3. Michael Jernberg (S)
4. Olivier Anne (F)
5. Ole Kristian Nøttveit (N)
6. Morten Bermingrud (N)
7. Jean-Luc Pailler (F)
8. Kenneth Hansen (S)
9. Pat Doran (GB)
10. Per Eklund (S)
11. Harsányi (HU)
...
14. Kotán (HU)
  Divize 1A:
1. Jussi Pinomäki (FIN)
2. Jimmy Farsbo (S)
3. Christian Petrakovits (A)
4. Andy Martin (B)
5. David Johansson (S)
6. Olivier Bossard (F)
7. Jaroslav Kalný (CZ)
8. Zdeněk Čermák (CZ)
9. Eduard Leganov (RUS)
10. Pavel Vimmer (CZ)
11. Veverka (CZ)
...
  Divize 2:
1. Roman Častoral (CZ)
2. Tomáš Kotek (CZ)
3. Frank Valle (N)
4. Martynas Padgurskis (LT)
5. Marcel Snoeijers (NL)
6. Ondřej Smetana (CZ)
7. Derek Tohill (IRL)
8. Róbert Répasi (H)
9. David Štefan (CZ)
10. Josef Iro (CZ)
...
12. Galuška (CZ)
 

RC Cup:
1. De Keersmaecker (BE)
2. Sterkens (BE)
3. Freinberger (AT)
4. Mužík (CZ)
5. Mertens (BE)

13:00: Máca SMS: Volne treninky: nejzajímavější průjezdy předvedli De Keersmaecker, Častoral, Pinomäki, Andréas Eriksson, Kiss a Harsányi. Maďaři budou na domácí půdě pro ostatní asi dost nepříjemní.
10:00: Máca SMS: Kotkům odmítli u Avonu prodat gumy, protože proti nim minule iniciovali petici. Navíc jdou zprávy, že gumy došly, i když je na první pohled vidět plný kamion. Štefany nechtěli připustit kvůli sedačce, pomohl Jirka Galuška, který poskytnul držáky, takže jedou. Počasí: bude výheň!
9:10: Máca SMS (těsně po půlnoci) tak už jsme tady, z našich chybí jen oba piloti z D1 a Petr Bílek. Nálada je výborná, u Kalných se dokonce hraje na kytaru….

Michal Oberstein, 31.05.2008 09:06:17, četlo 10333 čtenářů.

[ Zpátky ]

Vaše názory
Jméno
E-mail
WWW
Vzkaz
Smajlík
Kód
opište text z obrázku
   
   
kuba 2008-06-01 21:55:14
1. Kenneth Hansen (S), Citroën C4 T16 4x4 2. Michael Jernberg (S), Škoda Fabia Mk2/5J T16 4x4 3. Andréas Eriksson (S), Ford Fiesta ST T16 4x4 4. Jean-Luc Pailler (F), Peugeot 207 T16 4x4 5. Frode Holte (N), Volvo S40 T16 4x4 6. Sverre Isachsen (N), Ford Focus ST T16 4x4
michal 2008-06-01 17:41:19
...asi opecené :o)))
hotovy.vyrobek 2008-06-01 17:09:32
Máca je nejlepší....Díkes za horkou linku ze Zalitavska. Je to super, """jakoby""" jsme tam byly, ale přitom nemuseli snášet to uherský pekelný horko :-) P.S. jaký tam maj klobásy?
michal 2008-05-31 18:58:23
jardo diky
Jarda ml. 2008-05-31 18:26:23
Jinak rallycross.com
Jarda ml. 2008-05-31 18:25:34
1.runda: Division 1: 1. Kenneth Hansen (S) 2. Ludvig Hunsbedt (N) 3. Sverre Isachsen (N) 4. Michael Jernberg (S) 5. Ole Kristian Nøttveit (N) 6. Morten Bermingrud (N) 7. Jean-Luc Pailler (F) 8. Andréas Eriksson (S) 9. Frode Holte (N) 10. George Tracey (IRL) ... Division 1A: 1. Jimmy Farsbo (S) 2. Eduard Leganov (RUS) 3. Zdeněk Čermák (CZ) 4. Christian Petrkovits (A) 5. Jussi Pinomäki (FIN) 6. David Johansson (S) 7. Jaroslav Kalný (CZ) 8. Andy Martin (B) 9. Václav Veverka (CZ) 10. Manfred Beck (A) ... Division 2: 1. Roman Častoral (CZ) 2. Tomáš Kotek (CZ) 3. Frank Valle (N) 4. Martynas Padgurskis (LT) 5. Derek Tohill (IRL) 6. Ondřej Smetana (CZ) 7. Róbert Répasi (H) 8. Josef Iro (CZ) 9. Jiří Galuška (CZ) 10. Attila Kékesi (H) ...
Jarda ml. 2008-05-31 18:24:12
Tady jsou Měřák: Division 1: 1. Ludvig Hunsbedt (N) 2. Guttorm Lindefjell (N) 3. Michael Jernberg (S) 4. Olivier Anne (F) 5. Ole Kristian Nøttveit (N) 6. Morten Bermingrud (N) 7. Jean-Luc Pailler (F) 8. Kenneth Hansen (S) 9. Pat Doran (GB) 10. Per Eklund (S) ... Division 1A: 1. Jussi Pinomäki (FIN) 2. Jimmy Farsbo (S) 3. Christian Petrakovits (A) 4. Andy Martin (B) 5. David Johansson (S) 6. Olivier Bossard (F) 7. Jaroslav Kalný (CZ) 8. Zdeněk Čermák (CZ) 9. Eduard Leganov (RUS) 10. Pavel Vimmer (CZ) ... Division 2: 1. Roman Častoral (CZ) 2. Tomáš Kotek (CZ) 3. Frank Valle (N) 4. Martynas Padgurskis (LT) 5. Marcel Snoeijers (NL) 6. Ondřej Smetana (CZ) 7. Derek Tohill (IRL) 8. Róbert Répasi (H) 9. David Štefan (CZ) 10. Josef Iro (CZ) ...
Pavel 2008-05-31 17:59:49
nepovedlo se někomu najít webovku kde jsou výsledky?
hotovy.vyrobek 2008-05-31 10:51:04
Kluci držej při sobě. Tak to má být. Jedeme kluci, jedeme!!!
Venca 2008-05-31 09:20:32
Zdravím,takže Koutnej nejede?Tak to je nanic..