> Novinky | Diskuzní fórum | Kalendář | Kniha | Galerie | Odkazy | Pneu | Bazar | Kontakt <

RACESTORE.eu

TESPO

PROTLUM

AVON

Sosnová

AKCESPORT


Anketa:

Kalendář:

Náhodné foto:

ZSE Slomczyn D1 a D1a

 


05.07.2009 00:00:28

ME Höljes LIVE - Dojeto

Fotogalerii ze soboty najdete zde (rallycross.hu)
a z téhož situ animovanou pohádku na dobrou noc, Kterak Waldfridsson ke zlatu přišel.

16:45   
Celkové pořadí
 D1  D1a D2
1. Stig-Olov Walfridsson
2. Ludvig Hunsbedt
3.Kjell Arne Smerud
4. Henning Solberg
5. Kenneth Hansen
6.Michael Jernberg
7. Frode Holte
8. Ole Kristian Nöttveit
9. Michael de Keersmaecker
10. Kenny Bräck
11. Guttorm Lindefjell
12. Tony Croon
13. Per Eklund
14. Kevin Procter
15. Harald Sachweh
16. Jussi Pinomäki
1. Timur Timerzyanov
2. Mats Lysen
3. David Johansson
4. Ulrik Linnemann
5. Mattias Thörjesson
6.
Zdeněk Čermák
7. Ildar Rakhnatullin
8. Eduard Leganov
9. Jaroslav Kalný
10. Ondřej Smetana
11. Andreas Bakkerud
12. Robert Aamodt
13. Anders B Hansen
14. Odd Ivar Jöranli
15. Gábor Bánkuti
Olivier Bossard (vyloučen)
1. Knut Ove Börseth
2. Per Niklas Lööv
3. Ole Håbjörg
4. Roman Častoral
5. Tony Lund Tjelle
6.
Hans Kristian Ask
7. Lukasz Zoll
8. Lars Otto Holt
9. Viktor Mužík
10. Per Magne Røyrås
11. Josef Iro

FINÁLE
 D1  D1a D2
A - FINÁLE
1. Stig-Olov Walfridsson
2. Ludvig Hunsbedt
3.Kjell Arne Smerud
4. Henning Solberg
5. Kenneth Hansen
6.Michael Jernberg (DNF)

B - FINÁLE

1. Stig-Olov Walfridsson
2. Frode Holte
3. Ole Kristian Nöttveit
4. Michael de Keersmaecker
5. Kenny Bräck
6. Guttorm Lindefjell

C - FINÁLE
1. Ole Kristian Nöttveit
2. Tony Croon
3. Per Eklund
4. Kevin Procter
5. Harald Sachweh
6. Jussi Pinomäki (DNF)
A - FINÁLE
1. Timur Timerzyanov
2. Mats Lysen (+0,1s)
3. David Johansson
4. Ulrik Linnemann
5. Johan Larsson (DNF)
Olivier Bossard (vyloučen)
(Ulrik se dlouho držel na 2. místě!)

B - FINÁLE
1. Ulrik Linnemann
2
. Mattias Thörjesson
3.
Zdeněk Čermák
4. Ildar Rakhnatullin (DNF)
5. Eduard Leganov (DNF)

C - FINÁLE
1. Ulrik Linnemann
2. Jaroslav Kalný
3. Ondřej Smetana
4. Andreas Bakkerud (DNF)
5. Robert Aamodt (DNF)

D - FINÁLE
1. Anders B Hansen
2. Ondřej Smetana
3. Odd Ivar Jöranli
4. Gábor Bánkuti
A - FINÁLE
1. Knut Ove Börseth
2. Per Niklas Lööv
3. Ole Håbjörg
4. Roman Častoral (+0,3s)
5. Tony Lund Tjelle
6.
Hans Kristian Ask

B - FINÁLE
1. Hans Kristian Ask
2. Lukasz Zoll
3. Lars Otto Holt
4. Viktor Mužík
5. Per Magne Røyrås (+0,15s)
6. Josef Iro


Postavení FINÁLE
 D1  D1a D2
A - FINÁLE
 1. Ludvig Hunsbedt
2. Kenneth Hansen
3.Michael Jernberg
4. Kjell Arne Smerud
5. Henning Solberg

B - FINÁLE

1. Stig-Olov Walfridsson
2. Frode Holte
3. Michael de Keersmaecker
4. Guttorm Lindefjell
5. Kenny Bräck

C - FINÁLE
1. Jussi Pinomäki
2. Ole Kristian Nöttveit
3. Kevin Procter
  4. Per Eklund
5. Harald Sachweh
6. Tony Croon
A - FINÁLE
1. Mats Lysen
2. David Johansson
3. Timur Timerzyanov
4. Olivier Bossard
5. Johan Larsson

B - FINÁLE
1. Eduard Leganov
2
. Ildar Rakhnatullin
3.
Zdeněk Čermák
4. Even Hvaal
5. Mattias Thörjesson

C - FINÁLE
1. Ulrik Linnemann
2. Andreas Bakkerud
3. Jaroslav Kalný
4. Robert Aamodt

D - FINÁLE
1. Ondřej Smetana
2. Thommy Tesdal
3. Gábor Bánkuti
4. Anders B Hansen
5. Odd Ivar Jöranli
6. Tomasz Nowak
A - FINÁLE
1. Knut Ove Börseth
2. Ole Håbjörg
3. Per Niklas Lööv
4. Roman Častoral
5. Tony Lund Tjelle

B - FINÁLE
1. Hans Kristian Ask
2. Per Magne Røyrås
3. Lukasz Zoll
4.
Lars Otto Holt
5. Josef Iro
6.
Viktor Mužík

Třetí rozjížďka
 D1  D1a D2
 1. Henning Solberg
2. Kjell Arne Smerud
3.Michael Jernberg
4. Kenneth Hansen
5. Frode Holte
6. Kevin Procter
7. Stig-Olov Walfridsson
8. Morten Bermingrud
9. Ole Kristian Nöttveit
10. Michael de Keersmaecker
11. Guttorm Lindefjell
12. Tony Croon
13. Kenny Bräck
14. Mats Öhman
15. Åke Holtet
16. Jussi Pinomäki
17. Atle Vik
18. Sverre Isachsen
19. Stefan Jansson
20. Per Eklund
...
Andreas Eriksson (DNF)
Stein Egil Jenssen
(DNF)
Harald Sachweh
(DNF)
Ludvig Hunsbedt
(DNS)
Morten Jespersen
(DNS)
Gyorgy Fodor
(DNS)
1. David Johansson
2. Timur Timerzyanov
3. Even Hvaal
4. Olivier Bossard
5. Ildar Rakhnatullin
6. Eduard Leganov
7. Ulrik Linnemann
8. Mattias Thörjesson
9.
Zdeněk Čermák
10. Ondřej Smetana
11. Robert Aamodt
12. Jaroslav Kalný
13. Gábor Bánkuti
14. Odd Ivar Jöranli
15. Anders B Hansen
16. Tomasz Nowak
17. Finn Christian Johansen
18. Trond Marthinsen
...
22. Jiří Galuška
Stanislav Šusta (DNF)
Václav Veverka
(DNF)
Michaela Kalná (DNF)
Robin Olsson (DNF)
Kamil Sokolowski (DNF)
Andreas Bakkerud (DNF)
Jürgen Klaenhardt (DNF)
Johan Larsson (DNF)
Mats Lysen (DNS)
Dag Nordstrand (DNS)
Julian Godfrey (vyloučen)

1. Knut Ove Börseth
2. Ole Håbjörg
3. Per Niklas Lööv
4. Roman Častoral
5. Hans Kristian Ask
6.
Tony Lund Tjelle
7. Per Magne Røyrås
8. Lukasz Zoll
9.
Lars Otto Holt
10. Patrick Mertens
11.
Josef Iro
12. Viktor Mužík

Jos Sterkens (DNF)

Po 1. a 2. rozjížďce
 D1  D1a D2
 1. Ludvig Hunsbedt
2. Kenneth Hansen
3.Michael Jernberg
4. Frode Holte
5. M. de Keersmaecker
6. Guttorm Lindefjell
7. Kjell Arne Smerud
8. Jussi Pinomäki
9. Kenny Bräck
10. Per Eklund
11. Stig-Olov Walfridsson
12. Harald Sachweh
13. Peter Hedström
14. Koen Pauwels
15. Mats Öhman
16. Henning Solberg
17. Sverre Isachsen
1. Mats Lysen
2. David Johansson
3. Timur Timerzyanov
4. Johan Larsson
5. Eduard Leganov
6. Zdeněk Čermák
7. Ildar Rakhnatullin
8. Olivier Bossard
9.
Andreas Bakkerud
10. Jaroslav Kalný
11. Ulrik Linnemann
12. Thommy Tesdal
13. Even Hvaal
14. Ondřej Smetana
15. Gábor Bánkuti
16. Anders B Hansen
17. Tomasz Nowak
18. Julian Godfrey
19.
Stanislav Šusta
...
21. Václav Veverka
24. Michaela Kalná
28. Jiří Galuška
1. Ole Håbjörg
2. Knut Ove Börseth
3. Per Niklas Lööv
4. Roman Častoral
5. Tony Lund Tjelle
6.
Per Magne Røyrås
7. Lukasz Zoll
8. Josef Iro
9.
Viktor Mužík
10. Lars Otto Holt
11.
Patrick Mertens
12.
Jos Sterkens
13.
Hans Kristian Ask

 

Druhá rozjížďka
 D1  D1a D2
 1. Ludvig Hunsbedt
2. Stig-Olov Walfridsson
3. Kenneth Hansen
4. Michael Jernberg
5. Kjell Arne Smerud
6. Guttorm Lindefjell
7. Kenny Bräck
8. Frode Holte
9. Jussi Pinomäki
10. M. de Keersmaecker
11. Sverre Isachsen
12. Ole Kristian Nöttveit
13. Harald Sachweh
14. Per Eklund
15. Koen Pauwels
16. Tony Croon
...
21. Morten Bermingrud
26. Henning Solberg
Andreas Eriksson (DNF)
Morten Jespersen (DNS)
Gyorgy Fodor (DNS)

1. Mats Lysen
2. Johan Larsson
3. David Johansson
4. Timur Timerzyanov
5. Olivier Bossard
6. Zdeněk Čermák
7. Eduard Leganov
8. Ildar Rakhnatullin
9.
Mattias Thörjesson
10. Andreas Bakkerud
11. Ulrik Linnemann
12. Even Hvaal
13. Jaroslav Kalný
14. Thommy Tesdal
15. Ondřej Smetana
16.
Václav Veverka

17. Gábor Bánkuti
18. Stanislav Šusta
...
24. Michaela Kalná
32. Jiří Galuška
Robin Olsson (DNF)
Robert Aamodt (DNS)
Finn Christian Johansen (vyloučen)
1. Knut Ove Börseth
2. Ole Håbjörg
3. Per Niklas Lööv
4. Roman Častoral
5. Hans Kristian Ask
6.
Tony Lund Tjelle
7. Lukasz Zoll
8. Per Magne Røyrås
9.
Lars Otto Holt
10. Viktor Mužík
11. Josef Iro

12.
Patrick Mertens
Jos Sterkens (DNF)
Guino Kenis (DNS)


 

První rozjížďka
 D1  D1a D2
 1. Ludvig Hunsbedt
2. Kenneth Hansen
3. Andréas Eriksson
4. M. de Keersmaecker
5. Frode Holte
6. Michael Jernberg
7. Henning Solberg
8. Guttorm Lindefjell
9. Peter Hedström
10. Per Eklund
11. Jussi Pinomäki
12. Harald Sachweh
13. Kjell Arne Smerud
14. Kenny Bräck
15. Mats Öhman
16. Koen Pauwels
...
25. Sverre Isachsen
Ole Kristian Nöttveit (DNF)
Morten Bermingrud (DNF)
Bo Frederiksen
(DNF)
Åke Holtet
(DNF)
Gyorgy Fodor (DNS)
Tony Croon (DNS)
Tomas Andersson (DNS)
Camilla Antonsen (DNS)
1. Mats Lysen
2. David Johansson
3. Timur Timerzyanov
4. Eduard Leganov
5. Zdeněk Čermák
6. Ildar Rakhnatullin
7. Johan Larsson
8. Jaroslav Kalný
9.
Andreas Bakkerud
10. Olivier Bossard
11. Ulrik Linnemann
12. Thommy Tesdal
13. Robert Aamodt
14. Even Hvaal
15. Anders B Hansen
16. Gábor Bánkuti
17. Julian Godfrey
18. Ondřej Smetana
...
22.
Stanislav Šusta
26. Michaela Kalná
30. Václav Veverka
31. Jiří Galuška
Mattias Thörjesson (DNF)
Kamil Sokołowski (DNF)
Dag Nordstrand (DNF)
Harrie Deelen (vyloučen)
1. Ole Håbjörg
2. Knut Ove Börseth
3. Per Niklas Lööv
4. Tony Lund Tjelle
5. Roman Častoral
6.
Per Magne Røyrås
7. Lukasz Zoll
8. Josef Iro
9.
Jos Sterkens
10. Viktor Mužík
11.
Patrick Mertens
12. Lars Otto Holt
Hans Kristian Ask (vyloučen)
Guino Kenis (DNF)

Honza Skála, 05.07.2009 00:00:28, četlo 11139 čtenářů.

[ Zpátky ]

Vaše názory
Jméno
E-mail
WWW
Vzkaz
Smajlík
Kód
opište text z obrázku