> Novinky | Diskuzní fórum | Kalendář | Kniha | Galerie | Odkazy | Pneu | Bazar | Kontakt <

RACESTORE.eu

TESPO

PROTLUM

AVON

Sosnová

AKCESPORT


Anketa:

Kalendář:

Náhodné foto:

ME Přerov

 


16.12.2007 00:37:01

Máca CihličKA za volantem Fordu KA, který připravil Jiří GalušKA.

V závodu o Borovanského KApříKA měla i naše redakce žhavá želízKA. Byl to právě Máca, kterého zláKAla BorovansKA strouha a místo ShrecKA usedl za volant malého Fordu KA. Kouzlo tohoto malého vozítKA je v tom, že má kola v KAždém rohu. Nulové převisy a vhodné proporce. Zatím, co standardní KAry jsou úzké a dlouhé, závodní auta - tedy kity se rozšiřují. FordKA má tuto proporci již od narození. KAbina neboli KAjutKA závodníKA neobsahovala žádný KArbon, jen za volantem KAbrňáKA, co navštívil před tím KAdeřníKA a posnídal KAbanos a KAfe. Čtvercová KArosérie, pod KApotou sice jen jednatrojKA, ale zledovatělá stezKA neumožnila dostat žádné auto do KApku vyšších výkonů. Vhodně zvolená pneumatiKA a střízlivá závodní taktiKA totiž byla nad všechna KAzání a horlivá očeKAvání. KluzKA cesta předvedla uvolněný KAbaret, kde nebyl ani jeden KAbriolet. A KAdet? KAlkul tedy KAtegoricky padl. KAjakáři KAšlali na KAKAo a KAždou chvíli odbíhali KA…. Až si pak měnili KAlhoty. Do zKAženého žaludKA jedině tabletlKA KAlcia.


Výhrou nebyl KAktus a nepředával ho KAlousek. Jen Máca CihličKA rozdal nějaké KAlendáře a večer čeKAla všechny zdařilá KAlba, kde hrála slušná KApela. Snad nebude potřeba obhajoba advoKAta.

Čistě aKAdemicky: FordKA ač je malobojemovKA, je těžký KAlibr slušné KAdence. Jeho apliKAce je vhodná, jen nesmí zlobit spojKA, KAbeláž nebo KArburátor.


V interiéru dvakrát nainstalovaná sedačKA umožnila povozit i nejednoho mechaniKA a KAmaráda. Jestli byla svezena i KAmarádKA o tom naše KAtalogové zprávy nehovoří.

Tak gratulace z vysoKA pro odvážného človíčKA, který se nebál usednout za řídítKA tohoto prdítKA a sám okusil v praxi to, co propaguje JirKA GalušKA. Totiž vhodnost tohoto vozítKA pro KApové závodění.

Nebyl to sen, nebyla to pohádKA, jen malá zkoušKA. A tohle čtení pro vaše oušKA…prosím KAtegoricky ho neodsuzujte, mozková KApacita je v tuto hodinu KApánek uKAmenována. Už teď vyhlížím z okénKA pošťáKA, snad za odměnu přijde seKAná nebo KAbernet…


Michal Oberstein, 16.12.2007 00:37:01, četlo 10272 čtenářů.

[ Zpátky ]

Vaše názory
Jméno
E-mail
WWW
Vzkaz
Smajlík
Kód
opište text z obrázku
   
   
Tom Fryč 2007-12-21 20:39:52
WWW: http://www.automachine-racing.com
Taky se pripojuju ke gratulaci, i kdyz sme dojeli jen na finale tak to stalo za to, paradni jizda Maco!
Máca Cihlička 2007-12-19 09:35:53
Děkuji upřímně všem gratulantům. Nám šlo o to v praxi zkusit, jaký potenciál mají auta nabízená Jirkou Galuškou pro juniorský pohár. Nejsem testovací jezdec kvalit Romana Kresty, či Michaela Schumachera. Přesto musím potvrdit, že auto je v první řadě maximálně bezpečné. Jeho jízdní vlastnosti jsou totiž naprosto vyzpytatelné za všech okolností. To auto Vás zkrátka nedostane do průšvihu. I když už to přeženete, stačí jen trochu rychleji zareagovat a už zase jede tam, kam potřebujete. A to i na zledovatělém povrchu. Celkově je toto auto naprosto vhodné pro kohokoliv, kdo se potřebuje naučit základní závodnické návyky. Je totiž naprosto spolehlivé a "bezúdržbové". Takže máte prostor jen pro to, věnovat se řízení. Uměl bych si představit nejen juniorský pohár. Jelo- li by více závodníků ne těchto strojích v rallyecrosse, určitě bych zvednul telefon a Jirkovi ještě zavolal, zda nemá jednoho bonbóna volného.
hotovy.vyrobek 2007-12-18 11:39:06
je z Borovan někde na netu nějaké video?
HAMY 2007-12-18 08:57:21
Veliká gratulace Máco!! Je vidět, že i slabým KAšpárkem se dá zahrát veliký divadlo! Fakt paráda.
Ignác 2007-12-17 22:52:40
jo Máca byl nepolapitelnej v tom KApovém KÁ.Zkušeně ho vodil po ledové trati,jako by se v KÁ narodil.Dokázal,že by se na KÁ cup dalo koukat,když s náskokem vyhrál.
Virtuál 2007-12-17 11:28:59
Seděl jsem v tom, na borovanským ledě to lítalo jako Cesna, ale taky tím, že kniplem byl super pilot Máca. Nádherný svezení!
madmax 2007-12-17 09:55:22
Hodně dobríííííí. GratulačKA autorovi i na MacKA slůfKA pochvali zbudou :o))) Paráda hoši. Škoda že jsem kvůli pracovnímu nasazení musel maKAt ....