> Novinky | Diskuzní fórum | Kalendář | Kniha | Galerie | Odkazy | Pneu | Bazar | Kontakt <

RACESTORE.eu

TESPO

PROTLUM

AVON

Sosnová

AKCESPORT


Anketa:

Kalendář:

Náhodné foto:


 


20.05.2007 22:06:16

Juniorské okénko – První závod ve Fuglau

Oba kluci, Honza Skála i David Štefan, se znají již nějaký ten pátek z hobbíků a poté, co jim zrušili závodiště (Hejtmánka  a Týnec u MB) se opět sešli v jedné divizi. Honza sice jel v rámci České trofeje loni už Sosnovou a Sedlčany (odstoupil na poničené řízení po střetu s Bakulovou audinou a vybral si i nováčkovskou daň u Střelnice), ale moc se nesvezl.

Mezitím, co se v RallyMedia týmu opravoval poničený Peugeot 205, přes zimu David odložil omláceného hobby Golfa a se svým týmem zakoupil všem rallycrossařům dobře známé auto po Milanu Jirkovi (před tím pánové Novotný, Iro a Moravec), tedy Citroëna AX.

Rád bych Vám tímto zprostředkoval pohledy obou kluků na to, jak viděli své první opravdové závody v rakouském Fuglau. Oba jeli jako Junioři v divizi H1A a k jejich vzájemnému měření sil vlastně ani nedošlo. Uvidíme v Sosnové, kam by měli dorazit i další známí z Hejtmánky a Týnce, kluci, co jezdí Českou Trofej v autocrossu, jak jinak, než v divizi H1A. Ovšem, jak známo, felicie jsou na samé hranici spodního limitu, zatímco obě francouzská auta mají nějaké to kilo navíc, ale to uvidíme již tento víkend v Sosnové.

Tak držte juniorům palce a mrkněte na to, co napsali u Ralex-Sportu a v Rallymedii.

Michal Oberstein, 20.05.2007 22:06:16, četlo 10974 čtenářů.

[ Zpátky ]

Vaše názory
Jméno
E-mail
WWW
Vzkaz
Smajlík
Kód
opište text z obrázku
   
   
Máca Cihlička 2007-05-21 15:43:41
Možná největší deficit českého pana "Rallyecrossa" spočívá ve výchově mladých pilotů. A dost možná se nám to právě začalo odrážet na současném stavu českého pana "Rallyecrossa". Oběma klukům držím palce, ať svým, doposud opravdu velmi bravurním, počínáním přilákají další tepající srdce, kterým teprve český pan "Rallyecross" vetkne ten správný rytmus!!!