> Novinky | Diskuzní fórum | Kalendář | Kniha | Galerie | Odkazy | Pneu | Bazar | Kontakt <

RACESTORE.eu

TESPO

PROTLUM

AVON

Sosnová

AKCESPORT


Anketa:

Kalendář:

Náhodné foto:

ME Sosnová - divize 1A

 


28.08.2006 17:36:44

Fotogalerie ze Sedlčan

Napotřetí se letos sešli všichni rallycrossaři do Sedlčan na MMČR. Několik fotografii pro Vás nafotil Jarda ml. Jeho galerii můžete shlédnout ::ZDE::


, 28.08.2006 17:36:44, četlo 10279 čtenářů.

[ Zpátky ]

Vaše názory
Jméno
E-mail
WWW
Vzkaz
Smajlík
Kód
opište text z obrázku
   
   
Jarda st. 2006-08-30 06:24:38
WWW: http://www.rallyecross.cz
to Zet NC: Bohužel musím konstatovat, že se situace v našem rallycrossu není růžová. Sedlčany se celého závodu zhostili dobře, nicméně problémy se vyskytli. Stručně. Organizace perfekt až na mití aut??? Divize velmi pěkně uspořádány že se pořád něco dělo a diváci se nenudili. děkujeme. Nicméně k pořadu v televizi: - situace není tak jednoduchá jak ji vidíš ty. Buďme rádi, že šoty, které jste viděli jsou že jsou. Musím se zastat T. Kotka , mediasportu a dalších. Na shlédnutí všech v závodě by jsi musel mít daleko více času a ne jen šot, který jsi viděl./pozn: aby bylo vidět každého/. Práva na televizní vysílání jsou jednoznačně dána i s časem vysílání, takže hlavně že rallycross v televizi je,dříve to bylo bez něj. Díky mediasportu ho vidíme i v propagaci. tato debata je z mého pohledu uzavřena. Pokud chceš vidět více z nedělního závodu, máme v redakci natočeno video. Lze ho poskytnout. Stejně tak jako ze závodu ME v Belgii. Je zde vidět vše co si přeješ , stejně jako všichni čeští účastníci ME/ vůbec nám ve světě nedělají ostudu, vše je o technice/. Celá redakce jim přeje do zbytku ME hodně štěstí. Mají kluci zaděláno na super výsledek. V rallycrossu národů na vítězství, Roman na mistra, Jarda držíme palce, Tomáš na bednu...... Takže pro tebe nekritizovat a raději se zeptat po mailu kompetentních
masakr 2006-08-30 06:13:00
To bude tim,ze mediasport ma prava na televizni vysilani,to ze tam bylo co bylo za to Marek nemuze
Zet NC 2006-08-29 22:59:26
Co říkáte na propagační šot ve Světě motorů? Není ten Kotek a celý Mediaport team nějak moc protěžovaný? Docela mi to tak přijde a je to škoda. Alespoň v TV to mohlo být objektivní. V Sedlčanech přiblblej komentátor a tady oslavná píseň na Zemana a spol. Kam ty sporte spěješ? O hobbíkách opět ani slovo a to jeli s velkejma. Jen Mottl měl štěstí.
Máca Cihlička 2006-08-28 21:02:39
Prýma hezké obrázky. děkujem.