> Novinky | Diskuzní fórum | Kalendář | Kniha | Galerie | Odkazy | Pneu | Bazar | Kontakt <

RACESTORE.eu

TESPO

PROTLUM

AVON

Sosnová

AKCESPORT


Anketa:

Kalendář:

Náhodné foto:

Setkání mistrů Sosnová 11.11.2006

 


08.04.2008 22:04:58

AKTUALIZOVÁNO: Seznam přihlášených do Fuglau

Nevím, jak to utíká vám a v jakém stavu se nachází vaše auto, ale termín prvního závodu se neodvratně blíží, a jak je u zahraničních pořadatelů zvykem, zásobují nás aktualitami.

Dnes jsme dostali do mailu předběžnou startovku, ve které najdeme řadu zajímavých jmen a spojení. Tak např. v divizi 1 jsou jen dva Češi, Bakula se Subaru od Kovaříků a novopečený zadokolkař Viktor Mužík s BMW. Marek Zeman vyrazí až s Pavlovou Fiestou, Fabie z cupu až na Sosnové. Ze zahraniční špičky nechybí nikdo, Ramler, Höller, Harsani, Revesz, všichni jsou přihlášeni.

Divize 1A je nevídaně hubená, figurují v ní jen tři Češi z 10 přihlášených. Škodovácké duo Čermák, Bílek a ještě s loňským strojem Venda Veverka. Zajímavostí bude jistě start Bělorusa Kobyaka s VW Polo.

Divize 2 je zatím pouze osmičlenná. Je vidět, že dvoulitrová enka jsou na ústupu a tak se necháme překvapit především výkonem mladíků Ondry Smetany s Civicem a Davidem Štefanem s osvědčeným Peugeotem 306. Chybět nebude samozřejmě ani reprezentace ve složení Častoral, Kotek, Iro. Se známým cliem se představí Jaroslav Dvorský.

Divize 4 je nejpočetnější a seznam přihlášených má 19 řádků. Pro nás je zajímavé zejména startovní číslo 420, které má Luboš Čížek s Audi Coupé, uvidíme, jak se mu povede mezi zkušenou konkurencí, Zatím jediná dívka ve startovním poli se vyskytuje právě v této divizi, je to teprve 17letá Romina Fritz se Suzuki Swift GTi, st. č. 444.

Naše domácí Divize 5 a 6 pojedou v Rakousku zřejmě pod společnou nálepkou 8. Zde nechybí „trofejácké inventáře“ Tomáš Hurt a Honza Skála, které doplňují dva nově příchozí do divize 6. Podle našich informací by se mělo pole ex-trofejáckých divizí ještě znatelně rozšířit, tak uvidíme. Chybět by neměl kitový Shrek Marka Cihláře, Felda Martina Mottla a další auta….

O dalších změnách vás ještě budeme informovat.

Prozatím přikládáme jen neúplný seznam k nahlédnutí zde. (akt. 12.4. večer)

PS: Jak vidno, námi na podzim avizovaný "bordel" s označením divizí je tu. Naše divize 5 (bývalá H1) se jmenuje stejně jako maďarská, naše 6 (bývalá H1A) zahrnuje i jezdce, kteří se hlásili do naší 5, ale pořadatelé neví, co s nimi a tak je přifařili do šestky. Extrémistou je i nadále Tomáš Hurt, který jako jediný okupuje divizi 8, zatímco Máca a Martin Mottl jsou v D6. Loni dostala naše Trofej kompletně čísla začínající na 8, letos se necháme překvapit. Vzhledem k vypsání divizí jako národních by měla mít každá své číslování, ale pak se opět budeme tlouci se zahraniční konkurencí. Už vidím to veselé a zmatečné vyhlášení...

Michal Oberstein, 08.04.2008 22:04:58, četlo 10217 čtenářů.

[ Zpátky ]

Vaše názory
Jméno
E-mail
WWW
Vzkaz
Smajlík
Kód
opište text z obrázku
   
   
Milan Novák 2008-04-15 21:25:57
Bylo by dobrý opravit mé příjmení s jednoduchým ( v ) Novák D6 Děkuji Milan Novák
petr 2008-04-15 18:49:33
Ty divize 5,6,7,9,12,atd.-to je něco jako říjnová revoluce v listopadu ?